Sada je: 07. 04. 2020. (12:30).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 50 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 25. 05. 2014. (05:08) 

Čestitki: 30
Čestitano:
19 puta u 5 poruke
ali nisam primijetio da je vrijeđao na privatnoj, ljudskoj bazi (to bi mu i ja zamjerio), već čisto internetski, a na to, nažalost, moramo biti svi spremni i onda to rješavamo 1 na 1.

al ga ti trkeljš..... !zid![/quote]

Zakaj, Zullu? Evo, ovo kaj si napisal ti je skoro pa isti slučaj ko kad Đoni nekaj napiše i odma nije dobro JER SE KRIVO SHVATI, i vidiš, mene ne smeta kaj si mi to napisao, a caka ti je v tome da je to kaj si ti napisao, napisao JB, odma bi bilo jao i naopako jer je JB nekome napisal da trkelja. Piši, brate ribolovče, bar si mi u lice rekao da pričam gluposti (za tebe). I za mene si fer igrač, a ne napadač.

Ti si protumačil tak kak si jesi,a ovo sam htio reći: JB nije nikoga nikad napao da je nesposoban otac, da mu je žena k___a, da su mu mama i tata budale, da je ljudski pokvaren, da je kradljivac, drogeraš, da je debeli ..., da je ružan ... i brdo primjera se može nabrojiti - nečiju osobu nije dirao. Pitao je rajkana npr. jel boli kad si glup, ali to je bilo pitanje u vezi postova na cc.

Ali je zato jako dirao nečiju glupost u vezi šaranije, prehrane šarana, nečije trgovačko uvjeravanje da je neka roba super, jako je dirao kada je prepoznao da je netko štap/rolu/udicu... procijenio na temelju članka u novinama a tu se puhao kak on o štapu zna više nego svi mi..... jako je dirao kad ona žena nije imala love za pokop djeteta pa je tema ovdje osvanula, jako je dirnuo sad kad je počela prodaja robe radi humanitarne pomoći.... ali to je ono što svi mi koji smo ovdje moramo prihvatiti. Druga je stvar jel nam se to sviđa.

Ulaskom na cc smo prihvatili i takve koji su odmjereni, pišu malo ali kvalitetno, one koji pišu da bi pisali..... ali i takve kao JB.
Kaj, ja sam mu u jednom postu napisal da sam zgodniji od njega (u šali), u drugom je on meni napisal nek ne drobim jer nije on rekel to kaj ja govorim da mi je rekel (eto, nisam mu skužil post i dobio sam svoje). I kaj sad, da se uvrijedim? Pročitaš, misliš svoje i ideš dalje. Ako kaj imaš za reći, pp to riješi.
Ali mi nikad nije napisal da sam debeli ..., nesposobni poduzetnik, da ne vodim brigu o svojoj djeci - nije dirao moju osobu.
Da je dirao, prvi bi javio i Trolu, ali i JB-u u isti čas, istovremeno, i onda bi moj stav bio drugačiji.
Ali nije dirao nikad.

Pustite JB-a na miru, da se ovo sve pisalo kad mu je najavljen ban, bili bi pošteniji, sad smo lako svi generali.

Šteta obrisanih postova. Tko ih je znao pročitati, puno je mogao naučiti.

Idem odlovim takmičenje na plovak u Knegincu. To je život, a ne ribičija na internetu.

Vrh

PostPostano: 25. 05. 2014. (09:13) 

Čestitki: 0
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Ne znam na koliko sam vec mjesta procitao da "mi" ne razumijemo JB-a.
Predlažem da se iduci put kada se negdje registrira napišu uputstva za upotrebu kako JB ne bi bio krivo shvaćen, jer naime on je takav. Njemu se treba prilagodit.
Često je pizdio kad je netko kupovao skup pribor, jer ti koji kupuju razvikane i skupe stvari su hostapleri zeljni samopromocije i kurcenja.
A onda opet tko je on da ide kritizirat nekoga ako se raspistolji s priborom? Ako nekoga to veseli tko je on da ga popljuje pred svima.?

Vrh

PostPostano: 25. 05. 2014. (13:17) 

Čestitki: 24
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
slatkabajka je napisao/la:
ali nisam primijetio da je vrijeđao na privatnoj, ljudskoj bazi (to bi mu i ja zamjerio), već čisto internetski, a na to, nažalost, moramo biti svi spremni i onda to rješavamo 1 na 1.

al ga ti trkeljš..... !zid!

Zakaj, Zullu? Evo, ovo kaj si napisal ti je skoro pa isti slučaj ko kad Đoni nekaj napiše i odma nije dobro JER SE KRIVO SHVATI, i vidiš, mene ne smeta kaj si mi to napisao, a caka ti je v tome da je to kaj si ti napisao, napisao JB, odma bi bilo jao i naopako jer je JB nekome napisal da trkelja. Piši, brate ribolovče, bar si mi u lice rekao da pričam gluposti (za tebe). I za mene si fer igrač, a ne napadač.

Ti si protumačil tak kak si jesi,a ovo sam htio reći: JB nije nikoga nikad napao da je nesposoban otac, da mu je žena k___a, da su mu mama i tata budale, da je ljudski pokvaren, da je kradljivac, drogeraš, da je debeli ..., da je ružan ... i brdo primjera se može nabrojiti - nečiju osobu nije dirao. Pitao je rajkana npr. jel boli kad si glup, ali to je bilo pitanje u vezi postova na cc.

Ali je zato jako dirao nečiju glupost u vezi šaranije, prehrane šarana, nečije trgovačko uvjeravanje da je neka roba super, jako je dirao kada je prepoznao da je netko štap/rolu/udicu... procijenio na temelju članka u novinama a tu se puhao kak on o štapu zna više nego svi mi..... jako je dirao kad ona žena nije imala love za pokop djeteta pa je tema ovdje osvanula, jako je dirnuo sad kad je počela prodaja robe radi humanitarne pomoći.... ali to je ono što svi mi koji smo ovdje moramo prihvatiti. Druga je stvar jel nam se to sviđa.

Ulaskom na cc smo prihvatili i takve koji su odmjereni, pišu malo ali kvalitetno, one koji pišu da bi pisali..... ali i takve kao JB.
Kaj, ja sam mu u jednom postu napisal da sam zgodniji od njega (u šali), u drugom je on meni napisal nek ne drobim jer nije on rekel to kaj ja govorim da mi je rekel (eto, nisam mu skužil post i dobio sam svoje). I kaj sad, da se uvrijedim? Pročitaš, misliš svoje i ideš dalje. Ako kaj imaš za reći, pp to riješi.
Ali mi nikad nije napisal da sam debeli ..., nesposobni poduzetnik, da ne vodim brigu o svojoj djeci - nije dirao moju osobu.
Da je dirao, prvi bi javio i Trolu, ali i JB-u u isti čas, istovremeno, i onda bi moj stav bio drugačiji.
Ali nije dirao nikad.

Pustite JB-a na miru, da se ovo sve pisalo kad mu je najavljen ban, bili bi pošteniji, sad smo lako svi generali.

Šteta obrisanih postova. Tko ih je znao pročitati, puno je mogao naučiti.

Idem odlovim takmičenje na plovak u Knegincu. To je život, a ne ribičija na internetu.[/quote]

sorry stari al vrijeđanje je vrijeđanje....bilo to na ljudskoj,osobnoj ili internetskoj bazi-ma što to značilo jel i sad mi nije jasna ta tvoja podjela !zid!
da je vrijeđao,je......i to konstantno....al ipak je on jedinstven,pa za njega ne vrijede pravila...je vrajt... compfreak
uostalom uzmi si ga doma ak ti je tolko prirasto srcu...meni nije....i živo mi se hebe jel ga nema više na forumu.....dapače.... !papa

Vrh

PostPostano: 25. 05. 2014. (20:24) 

Čestitki: 65
Čestitano:
1 puta u 1 poruka
dal vi mislite da se nešt bude promjenilo poslje 4 stranice prepucavanja
guzda je banirao i tu nema rasprave bio on u pravu ili ne
čemu više rasprave
onaj kog se tiče nemre se branit jer ga nema a pljuvati po pokojniku nije uredu
a što se tiče banova bilo bi toga još za ponekog ali ......
dajte sad pričajte o ribolovu sad više nema opasnosti ili vam smeta i samo spominjanje JB

Vrh

PostPostano: 25. 05. 2014. (22:07) 

Čestitki: 29
Čestitano:
26 puta u 2 poruke
Mljacko BJ je napisao/la:
dal vi mislite da se nešt bude promjenilo poslje 4 stranice prepucavanja
guzda je banirao i tu nema rasprave bio on u pravu ili ne
čemu više rasprave
onaj kog se tiče nemre se branit jer ga nema a pljuvati po pokojniku nije uredu
a što se tiče banova bilo bi toga još za ponekog ali ......
dajte sad pričajte o ribolovu sad više nema opasnosti ili vam smeta i samo spominjanje JB

aplaus aplaus aplaus

!zivjeli! !zivjeli!

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 50 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!