Sada je: 07. 04. 2020. (13:18).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 50 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 24. 05. 2014. (12:23) 

Čestitki: 17
Čestitano:
10 puta u 3 poruke
gledam citam , cudim se i evo da i ja nesta napisem . imao sam i ja konflikt sa njime i smatram da mu je nekada jezik brzi od pameti ,ALI podrzavam u puno situacija njegovo razmisljanje, stav i clanke. puno puta ono sta on kaze moraz znati procitati i naravno kao sta je i on meni jednom rekao da treba imat svoj stav i bez obzira koliko si u krivu treba netko da to pobije , ali kako mi se cini rijetki su oni koji su iznasali cinjenice , jer oni koji stvarno znaju nece tu trkeljat nego se samo smiju i misle vidi forumskih ribica. cinjenica je da ako te netko opere kao johnny onda se obrani ako si sposoban , a ako nisi hahahaha zgorio si .
to je ona cinjenica o zvonetu i solo kupu , prvo se svi jaki prijavili i podjebavali njega a na kraju koliko je tih doslo na kup , to sve govori .
bistro decki i vrijeme provedite sa drustvom na vodi uz koju demizonku a ne se prepucavat ovdje kao djeca u osnovnoj .

Vrh

PostPostano: 24. 05. 2014. (12:40) 

Čestitki: 72
Čestitano:
39 puta u 1 poruka
ivica-kt je napisao/la:
gledam citam , cudim se i evo da i ja nesta napisem . imao sam i ja konflikt sa njime i smatram da mu je nekada jezik brzi od pameti ,ALI podrzavam u puno situacija njegovo razmisljanje, stav i clanke. puno puta ono sta on kaze moraz znati procitati i naravno kao sta je i on meni jednom rekao da treba imat svoj stav i bez obzira koliko si u krivu treba netko da to pobije , ali kako mi se cini rijetki su oni koji su iznasali cinjenice , jer oni koji stvarno znaju nece tu trkeljat nego se samo smiju i misle vidi forumskih ribica. cinjenica je da ako te netko opere kao johnny onda se obrani ako si sposoban , a ako nisi hahahaha zgorio si .
to je ona cinjenica o zvonetu i solo kupu , prvo se svi jaki prijavili i podjebavali njega a na kraju koliko je tih doslo na kup , to sve govori .
bistro decki i vrijeme provedite sa drustvom na vodi uz koju demizonku a ne se prepucavat ovdje kao djeca u osnovnoj .

svako ima pravo na svoje misljenje i bas to ... nismo djeca da se prepucavamo i vrijedjamo vec da debatiramo jer mnogo togo jos nije ni ispitano u saranolovu tako da se NE moze svako misljenje podkrijepiti i dokazima. Kad sam napisao rijec "opran" namjerno sam napisao "prljavom vodom" jer se JB koristio niskim udarcima i vrijedjao...
E sad, bio sam jedno vrijeme zajedno sa njim u klubu vodene lisice i znam kako razmislja, kojim putem ide i tako dalje . Kako je tamo bio kocnica tako je i ovdje sa tom razlikom sto tamo nije smio koristiti rijecnik kakav je ovdje koristio inace bi predpostavljam letio van.
Ja se iskreno nadam da ce se sada ovdje usuditi nesto napisati i decki ovdje koji svoja misljenja nemogu potkrijepiti dokazima jer da svi sve znamo ne bi bilo interesantno niti izazovno.

Vrh

PostPostano: 24. 05. 2014. (14:25) 

Čestitki: 11
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Bucko je napisao/la:
slatkabajka je napisao/la:
Dečki, topic je o JB-u. Svaka čast humanitarnoj pomoći.

Evo, profil je obrisan, provjerio sam u svojem poštanskom sandučiću - sad se zove anonimus (tekstovi poruka mi ostali, nick nije).

Šteta. Unatoč nekim postovima, meni je bil čist OK. Ali tak to je pri nama, ak ne plivaš s većinom i /ili interesom, ako imaš svoje ja, nestaneš....

Ne miješam se u Trolovu politiku, moram ga poštovati, ali smijem izraziti svoje mišljenje.

Nije dobro.

Kaj, da se sad bojim nekaj napisati jer nekom nebu odgovaralo? Papir i ekran sve trpe, ali nečiji ponos izgleda ne.

....reko sam samom sebi da necu vise ovdje ni rijeci napisat otkad sam baniran radi JB . Nema ovdje nikakve politike....Trol je ispravno postupio a mogao je to i ranije, neovisno o tome koliko se ja osobno slazem ili ne slazem sa JB. Zanima me samo sta se izgubilo ovdje njegovim trajnim baniranjem ....pa on je internet saranas koji gugla i filozofira i hrani se vrijedzanjem forumasa i nista drugo. Ovo je do sada bio forum u privatnom vlasnistvu JB i ko god se sa njim nije slozio bio je opran i to vrlo prljavom vodom u svakoj temi...pa cak i "Njegovi prijatelji " ovdje javno...sramota . Druga stvar vidim da ga spominjes u paketu sa Dokom i Zacom ....pa JB je cesto rekao i sam da nije saranas niti C&R ribolovac, dakle sa takvim ljudima se JB ne moze usporedjivati, to je omalovazavanje takvih ljudi koji spadaju u sam vrh saranolova .
Bilo kako bilo ja imam losa iskustva sa njim(no to je moja stvar koju nisam zaboravio) i nije mi nimalo krivo da je odstranjen iako se ja osobno nisam zalio Trolu na njega.

Hm , u 10 zadnje postove od JB ima vise za procitati nego u sva tvoja 382 posta . . . down: Kakav god mu internet karakter bio , pridoneo je mnogo za ovaj forum . . .. !zivjeli!

Vrh

PostPostano: 24. 05. 2014. (15:03) 

Čestitki: 72
Čestitano:
39 puta u 1 poruka
Keltan je napisao/la:
Bucko je napisao/la:
slatkabajka je napisao/la:
Dečki, topic je o JB-u. Svaka čast humanitarnoj pomoći.

Evo, profil je obrisan, provjerio sam u svojem poštanskom sandučiću - sad se zove anonimus (tekstovi poruka mi ostali, nick nije).

Šteta. Unatoč nekim postovima, meni je bil čist OK. Ali tak to je pri nama, ak ne plivaš s većinom i /ili interesom, ako imaš svoje ja, nestaneš....

Ne miješam se u Trolovu politiku, moram ga poštovati, ali smijem izraziti svoje mišljenje.

Nije dobro.

Kaj, da se sad bojim nekaj napisati jer nekom nebu odgovaralo? Papir i ekran sve trpe, ali nečiji ponos izgleda ne.

....reko sam samom sebi da necu vise ovdje ni rijeci napisat otkad sam baniran radi JB . Nema ovdje nikakve politike....Trol je ispravno postupio a mogao je to i ranije, neovisno o tome koliko se ja osobno slazem ili ne slazem sa JB. Zanima me samo sta se izgubilo ovdje njegovim trajnim baniranjem ....pa on je internet saranas koji gugla i filozofira i hrani se vrijedzanjem forumasa i nista drugo. Ovo je do sada bio forum u privatnom vlasnistvu JB i ko god se sa njim nije slozio bio je opran i to vrlo prljavom vodom u svakoj temi...pa cak i "Njegovi prijatelji " ovdje javno...sramota . Druga stvar vidim da ga spominjes u paketu sa Dokom i Zacom ....pa JB je cesto rekao i sam da nije saranas niti C&R ribolovac, dakle sa takvim ljudima se JB ne moze usporedjivati, to je omalovazavanje takvih ljudi koji spadaju u sam vrh saranolova .
Bilo kako bilo ja imam losa iskustva sa njim(no to je moja stvar koju nisam zaboravio) i nije mi nimalo krivo da je odstranjen iako se ja osobno nisam zalio Trolu na njega.

Hm , u 10 zadnje postove od JB ima vise za procitati nego u sva tvoja 382 posta . . . down: Kakav god mu internet karakter bio , pridoneo je mnogo za ovaj forum . . .. !zivjeli!

slazem se kolega sa tobom u potpunosti a razlog moje ne-aktivnosti ovdje je bio upravo doticni JB , a to vuce korijene jos kao sto sam napisao iz kluba VL. Tamo sam bio puno aktivniji (ovdje ih ima koji to znaju ) i vrsio experimente i debatirao o tome a to sve nije bilo moguce dok je JB bio u klubu, tek poslije, jer je bio protivnik svega....isto kao i ovdje , on i samo on.

Vrh

PostPostano: 24. 05. 2014. (15:08) 

Čestitki: 275
Čestitano:
568 puta u 86 poruke
nemam nista protiv njega ali ako vam stvarno fali JB potrazite ga na facebooku i tamo razglabajte s njim do mile volje.nemojte nas ostale ovdje vise smarat s tim.
:up!

Vrh

PostPostano: 24. 05. 2014. (15:40) 

Čestitki: 24
Čestitano:
9 puta u 6 poruke
Prenosim Danijelovu poruku:
"Aj samo napisi tamo u temu da sam trola molio da obrise sve, na sto je pero ljubazno pristao, a sad posto me vise nema nek ovi pravi saranasi uopce vise ne vode racuna o meni. Tko me treba za dobro ili zlo, nek se javi na 098 1309 477 ili na fejsbuk da rascistimo. S retardiranima ne pricam."

Vrh

PostPostano: 24. 05. 2014. (16:52) 

Čestitki: 1277
Čestitano:
152 puta u 7 poruke
Kako se meni čini anti Jony Bravovci su dobili elana sad kada on ne može odgovoriti na ništa. Da ne mislite da favoriziram nekog pa sam zato to napisao ali tako izgleda kada se gleda sa strane. Lako je sad pljuvat po nekom tko nema šanse da odgovori,a kada je on tražio da ga demanitirate onda su svi šutjeli.

Mislim da bi upravo i sada trebalo tako biti i da bi Trol trebao temu obrisati jer ovo dalje nema smisla.
Vjerovatno su dosad svi pročitali temu i skužili zašto je baniram i to je to,čemu dalje raspravljati o nekom tko više nije aktivni član.

Vrh

PostPostano: 24. 05. 2014. (18:11) 

Čestitki: 11
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
[/quote]

slazem se kolega sa tobom u potpunosti a razlog moje ne-aktivnosti ovdje je bio upravo doticni JB , a to vuce korijene jos kao sto sam napisao iz kluba VL. Tamo sam bio puno aktivniji (ovdje ih ima koji to znaju ) i vrsio experimente i debatirao o tome a to sve nije bilo moguce dok je JB bio u klubu, tek poslije, jer je bio protivnik svega....isto kao i ovdje , on i samo on.[/quote]

////////

Znas sta , problem ovog i mnogo drugih foruma na balkanu je sto se niko ne pridrzava oko nekoliko osnovnih pravila .
1 . Boli me uvo sta ti mislis o nekome ili sta ja mislim o nekome isto nikoga nije briga .Ne postiraj takva s . . . nja
2 . Ko je kakav i koliki ribolovac isto boli me uvo
3 . Dali ti mislis da sam ja ili neko drugi idiot isto me boli uvo . .. cuvaj to za sebe .
4 .Bez vulgarnosti kod obracanja drugom clanu foruma
5 .Ne postiraj OFF Topic . ..
6 . Ako se ne slazes sa nekim mojim napisanim postom , slobodno napisi to ALI obrazlozi ZASTO se ne slazes , iznesi svoje argumente ...Ne ma ti pojma nemas...tako ispada da TI jos manje imas pojma :-D

JBG , zar je tesko pratiti ova nekoliko osnovna pravila ponasanja , ko mala deca ste vecina ovde . . . jednostavno pisite postove kao da razgovarate oci u oci sa kolegom

Adiooo sada !zivjeli!

Vrh

PostPostano: 24. 05. 2014. (21:40) 

Čestitki: 571
Čestitano:
213 puta u 32 poruke
Citiram JB-a: NITKO nije baniran zbog mene, nego zbog onog sto je sam napisao

via Tapatalk 4

Vrh

PostPostano: 24. 05. 2014. (21:41) 

Čestitki: 12
Čestitano:
1 puta u 1 poruka
Mislim da nema osobe na forumu koja nije imala neki konflikt sa
dan banom, letečim šaranom, johnny-em i neznam dal je imao još
neki nick. On je takav i ja sam ga takvog prihvatio. Moje je mišljenje
da je ovim banom više izgubio forum nego johhny.

Bucko je napisao/la:
pa on je internet saranas koji gugla i filozofira i hrani se vrijedzanjem forumasa i nista drugo.

wink Ovo je prije za ban nego ono zbog čega je on baniran. Pogotovo
jer se nemože braniti

Vrh

PostPostano: 24. 05. 2014. (21:51) 

Čestitki: 571
Čestitano:
213 puta u 32 poruke
Koliko sam skonto JB ni mrtav ne da šaranašima da pišu o šaranima.

via Tapatalk 4

Vrh

PostPostano: 25. 05. 2014. (00:18) 

Čestitki: 57
Čestitano:
44 puta u 7 poruke
,,Oče, oprosti im, jer ne znaju što čine!’’

Johnny je poseban čovjek, iako ga još nisam imao priliku upoznati u živo (a stvarno se nadam da hoću), on je čovjek koji ima svoja mišljenja, stavove, poglede na situacije i svijet oko nas kakav velika večina vas nikada nažalost neće imati. Ovaj forum je njegovim banniranjem izgubio dušu i ovdje više ništa neće biti isto, jer ruku na srce čovjek je ovaj forum držao živim ma koliko Vama to čudno ili smiješno zvučalo. Uskoro očekujem novo ime foruma Cro Carp Njuškalo, sretno svima s prodajom kupnjom i preprodajom pribora, jer budimo realni uza sve društvene mreže nekvalitetni forumi izumiru, a živjeti na staroj slavi ne može bilo tko

down: down: down: down: down: down: za vodstvo foruma down: down: down: down: down: down:

Vrh

PostPostano: 25. 05. 2014. (00:41) 

Čestitki: 22
Čestitano:
2 puta u 2 poruke
Moslavac tu smo negdje u razmisljanjima!

Vrh

PostPostano: 25. 05. 2014. (00:46) 

Čestitki: 56
Čestitano:
118 puta u 15 poruke
I ja se slažem s tim Moslavac.... Sa razlikom da sam upoznao Đonija i ok je skroz čovjek. Malo se pretjeralo sa tim TRAJNIM banom.
S druge strane, sad ću manje vremena provodit na Cro Carpu a više negdje drugdje.

Vrh

PostPostano: 25. 05. 2014. (01:08) 

Čestitki: 2
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Citam ovaj forum dosta dugo i mogao bih napisati dosta toga. Medjutim bicu kratak i samo cu ukazati na jedno. Naravno, molio bih da se niko ne naljuti radi toga, jer ne prozivam nikoga licno ali ne mogu,a da ne kazem, odnosno napisem.

Evidentno je da se ovaj forum pretvorio u forum na kojem se osim starih postova ne moze skoro da procita nista novo u vezi saranolova sto bi nekome koristilo.
Naprotiv, sve sami oglasi. Ponekad se pitam da li ovaj forum fura samo to ili ima i diskusije? Zadrzavam pravo da mozda i grijesim kod ovoga.
Kad je rijec o clanu koji je koliko vidim trajno banovan, mogu reci da je i meni ponekada bilo jako zanimljivo citati njegove postove pune egoizma i onog :ja pa ja. Medjutim, i pored svega toga, mislim da je ostrenje qrca na necijim ledjima tek kada te osobe nema na forumu i kada se ona ne moze braniti i napisati bilo sta u svoju odbranu, ne samo da je jadno i bijedno, nego jednostavno je dno dna. Dalje ne moze.
Zasto jednostavno se nije raspravljalo onda kada je covjek bio tu, a ne sad kao misevi iz rupa poiskakali svi da nesto kazu, a macke nema da se brani.

Nije fer i nije ljudski po meni.

Kao sto sam i napisao, nemojte da se neko ljuti zbog ovoga sto sam napisao. Nisam nikoga prozvao niti imenovao i uz ovo sve zadrzavam pravo da sam mozda i u krivu, medjutim ostajem pri tome da ne valja iza ledja udarat.

Bistro i zategnute strune zelim..... :up!

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 50 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!