Sada je: 20. 11. 2019. (19:37).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 20. 11. 2011. (11:33) 

Čestitki: 1
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
nema slike u profilu

ili se uplašio pa izbrisao i pobjegao u mišlju rupu jer tamo mu je i mjesto, nekome tko si dozvoljava takvu slobodu i daje takva prava

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20. 11. 2011. (12:44) 

Čestitki: 6
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
i mene zanima ko je taj lik

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20. 11. 2011. (13:51) 

Čestitki: 16
Čestitano:
55 puta u 3 poruke
evo i ja sam zainteresiran za ućestvovanje

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20. 11. 2011. (14:11) 

Čestitki: 1
Čestitano:
78 puta u 3 poruke
Soki pusti priče ljudu koji samo prave ruglo i kradu državu koju smo stvorili svojom krvlju i za koju su mnogi dali živote i za koje se još i dan danas nezna gdje su , ovaj kup koji namjeravaš organizirat je predivna gesta i vjerujem da če te svi branitelji koji se bave šaranskim ili bilo kakvim drugim ribolovom podržat i pristupit tom kupu da se pomogne bar malo toj gospođi .
Stoga kad češ znat točan termin održavanja obavijesti nas koji smo zainteresirani a ima nas več kolko vidim po postovima , ,a bit če nas i još . !zivjeli!

3 . Svinja je kralj životinja sve dok ne probam lava

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20. 11. 2011. (14:29) 

Čestitki: 0
Čestitano:
14 puta u 1 poruka
Poznam lika osobno zato sam mu onako i odgovorio, a i sliku imam nije problem

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20. 11. 2011. (14:40) 

Čestitano:
14 puta u 1 poruka
cro-carp-draš je napisao/la:
Soki pusti priče ljudu koji samo prave ruglo i kradu državu koju smo stvorili svojom krvlju i za koju su mnogi dali živote i za koje se još i dan danas nezna gdje su , ovaj kup koji namjeravaš organizirat je predivna gesta i vjerujem da če te svi branitelji koji se bave šaranskim ili bilo kakvim drugim ribolovom podržat i pristupit tom kupu da se pomogne bar malo toj gospođi .
Stoga kad češ znat točan termin održavanja obavijesti nas koji smo zainteresirani a ima nas več kolko vidim po postovima , ,a bit če nas i još . !zivjeli!

Termin je dogovoren 13-15. 04 , heb gga baš se poklapa sa prvim kolom lige ali kad smo dogovarali još se nije znalo, a tada smo mogli dobiti vodu ( a i nebudu svi na ligi ) , neki dan smo potpisali sa Jadranskim osiguranjem ugovor te če oni donirati sponzorska sredstva, jedan poznati podravski slikar će također donirati neke radove za nagrade to je isto riješeno samo treba papirnato popratiti , klopu smo dogovorili, voda je dogovorena, samo još čekam da pismena potvrda vlasnika vode dođe do udruge tako da sve bude transparentno jer vlasnik vode ora najtjecanje obzirom da mi nismo nositelji gospodarenja prijaviti HŠRS , a mi ćemo odraditi ostalo , a već su nam se najavile i neke javne osobe sa estrade da če najvjerovatnije nazoćiti , ćak ja zafrkavam tri kuma da im posudim pribor i da vidimo , pa ak pobjede ja pjevam hahaha

I ovako nisam ja organizator, ja sam samo jedna mala karika u tome jer znam sve oko toga, organizator je Udruga branitelja policije i vojne policije Hrvatske sa sjedištem u Vrbovcu .

Sama objava za prijave će ići tamo negdje u 3 mjesecu , jer sve mora štimati i biti priređeno i nesmije nigdje zapeti

Zadnja izmjena: Soki; 20. 11. 2011. (14:43); ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20. 11. 2011. (14:41) 

Čestitki: 80
Čestitano:
136 puta u 16 poruke
Soki-
Ma fučkaj sliku.
Što se tiče kupa probna rasprava ti je dala dovoljno argumenata da ju prekineš. Interes je dovoljan, u to sam siguran. Mjesec dana prije započni novu temu sa striktnim planom događanja i sa svim obvezama koja slijede. To je sve. Ovako če ti sigurno opet neki lumen upasti, jer ima ih dovoljno, a kak se veli ak ti žaba oko skopa ni car ti ga ne vrne nazad.
Osobno organiziram sa ribolovnim društvom zaprešić humanitarni kup u prosincu, treči po redu. Znam sve probleme, i ako imaš bilo kakvu potrebu javi se slobodno na bilo koji način.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20. 11. 2011. (14:51) 

Čestitano:
14 puta u 1 poruka
žac je napisao/la:
Soki-
Ma fučkaj sliku.
Što se tiče kupa probna rasprava ti je dala dovoljno argumenata da ju prekineš. Interes je dovoljan, u to sam siguran. Mjesec dana prije započni novu temu sa striktnim planom događanja i sa svim obvezama koja slijede. To je sve. Ovako če ti sigurno opet neki lumen upasti, jer ima ih dovoljno, a kak se veli ak ti žaba oko skopa ni car ti ga ne vrne nazad.
Osobno organiziram sa ribolovnim društvom zaprešić humanitarni kup u prosincu, treči po redu. Znam sve probleme, i ako imaš bilo kakvu potrebu javi se slobodno na bilo koji način.

Žac u potpunosti si u pravu

MOLIO BIH MODERATORA DA ZAKLJUČA TEMU

kad krene objava otvoriti ću novu

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20. 11. 2011. (15:41) 

Čestitki: 57
Čestitano:
44 puta u 7 poruke
definitivno zainteresiran za prijavu, iako je 4-ti mjesec daleko ako će mi posao dozvoliti kolega i ja dolazimo

soki, pusti zle jezike neka mlate svoje, ti se drži svog cilja
humanost je nekima totalna nepoznanica
pohvale na radu i trudu, samo nastavi tako !zivjeli!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!