Sada je: 21. 09. 2019. (21:10).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 07. 07. 2016. (16:05) 

Čestitki: 36
Čestitano:
1 puta u 1 poruka
Pošto nisam dugo vremena bio aktivan na ovom forumu,ovo se čina kao odlična ptilika da ponovo nešto napišem..........

Carp Cup"SEVERIN"
01.07-03.07 2016

Moram napomenuti da nam nije stalo do nekog plasmana,ali na kraju kad smo bili u plasmanu izigrani smo kao mala djeca.....ali idemo redom....
Na inicijativu da odemo na ovaj carp cup je došla slučajno,jer mi nismo natjecateljski nastrojeni,više volimo slobodan ribolov i druženje,a riba je manje više u drugom planu........
Pošto smo se odlučili na ovaj carp cup primarni cilj je bio upisati se,upisali se jesmo,da bi do jutra nedjelje na jutarnjoj vagi imali 57 kg ribe......da bi nam nakon jutarnje vage riba počela dobro primati i lagano smo se penjali na ljestvici...uskoro dostižemo ekipu na 6.mjestu koja je imala 113 kg ribe,nakon toga dostižemo ekipu na 5.mjestu,nismo stali pa prelazimo i ekipu na 4.mjestu i nakon toga imamo potez za potezom......u borbi smo za 3 mjesto i tu sad nastaju problemi.....
Ekipa na poziciji 7.(organizator)ima na jutarnjoj vagi 122.620 kg ribe,do kraja natjecanja imaju jednog amura 14 plus,i još 3 šarana.....natjecanje završava mi iz nemoguće pozicije smo došli do 3.mjesta,da bi na samoj dodjeli imali šta čuti.Na kraju završavamo na 4.mjestu sa 188.180 kg ribe,da bi ekipa na poziciji broj 7(organizator) iz doslovno ničega uzela nami medalju sa 191.260 kg ribe....ostajemo zatečeni kako je to moguće.......
Nismo ništa htjeli zaključivati vruće glave,ma da smo znali što je posrijedi....
Nismo mogli preboliti pa tražimo brojeve ekipa koje su bile pored pozicije broj 7.U razgovoru saznajemo od ekipa što su hvatale poziciju broj 7 da su imali kao što sam već naveo,jednog amura 14 plus i još 3 šarana(pa nek im je svaki taj šaran imao 15 kg(a nije),to iznosi 182 kg ribe....
Znači završna lista kao i ostale jutarnje i večernjesu se radile u kamp kućici organizatora na poziciji broj 7,vidjevši da su na kraju 4,sebi nadopisuju kilažu i sebe ubacuju na 3 mjesto..
Za ovakvo nešto napraviti doslovno moraš biti đubre od čovika a usto i lopovina(moram ovako reći jer nema drugih riječi za to)....
Na kraju me ne čudi što su neke ekipe pokazale zgražanje tokom samog natjecanja ali i nakon njega....
Pišemo ovo ponavljam hladne glave nakon što smo vidjeli i saslušali ekipe koje su do njih lovile......i nadam se da će nas te ekipe podržati................
Bile je sve super kad smo došli,voda prekrasna,a jedina svijetla točka nakon ovakve blamaže ostaje predsjednik društva na SEVERINU(ali kako mi se čini njega se apsolutno ništa ne pita),a ovi koji su organizirali ovaj kup(Zoran(ovaj je tu na forumu a za drugog neznam) i Igor nek se stide i srame zbog ovoga.....
I na kraju što se nas tiče(koji smo prešli 1200 kilometara gore i nazad,a i ostalih nekoliko ekipa više nećemo nogom kročiti na to jezero(zbog ovakvih ljudi kao što su njih dvojica)....
Ostaje žal u srcu što su nas izigraliali to je život.................
Toliko od nas...............pozdrav
CarpIMO

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07. 07. 2016. (17:25) 

Čestitki: 2
Čestitano:
1 puta u 1 poruka
pozdrav od ekipe šrd đurđenovac iz boxa 2.i ja sam se iznenadio kada sam vidio da ste 4 na kraju.kako ste vadili ribu za ribom bio sam siguran da ste u plasmanu.šta reči,velika sramota za organizatora a vama kapa do poda. !treci! aplaus

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07. 07. 2016. (19:20) 

Čestitki: 18
Čestitano:
4 puta u 3 poruke
Zalosno ako je tako cekamo da druga strana kaze sta ima posto se tamosnja natjecanja oglasavaju ovdje.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07. 07. 2016. (19:45) 

Čestitki: 17
Čestitano:
69 puta u 7 poruke
Evo ovako....pošto me se proziva i moje društvo ovdje na forumu i po raznim grupama na facebooku...odgovorno tvrdim da su konačni rezultati 1000 % istiniti jel nebi imalo smisla kaljati svoje ime i ugled društva koje postoji 12 godina sa režimom ulovi i pusti za svu ribu...pozicije su godinama iste i stalno se lovi na njima takve kakve jesu...takmičenja se održavaju u našem društvu 10-tak godina i nikad nije bilo ovakvog blaćenja mene osobno i društva...svi koji me poznaju znaju kakav sam i neka izvuku zaključak sami...nismo djeca...ali me nitko nebude optuživo da sam se ja prodao za 3. nagradu od 1500kn...to je smješno

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07. 07. 2016. (19:46) 

Čestitki: 17
Čestitano:
69 puta u 7 poruke
Rezultati po danima:

https://www.facebook.com/events/1550731798572409/?ti=cl

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07. 07. 2016. (23:08) 

Čestitki: 1
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Kada su dolazili sudci do boxa 3,rekli su da su borbi za trece mijesto sa ekipoma iz box-a 2 i box-a 11.Znaci ekipa iz box-a 7 se nije spominjala.Ekipa iz box 11 su pratili box 7 zato sto su s njima lovili trece misto...tako da su vas pratili u stopu...takodjer ekipa do vas Vaclavik su imali stalno jednog covika vanka koji je pribacivao sisteme svako 45 min...znaci njemu su nejasne 2 ribe koje ste vi ""imali ""tijekom noci...
Nezz kakvo je to natjecanje di se organizatori natjecu,
Nezz kakvo je to natjecanje di svake godine 11 razlicitih ekipa se natjece,
Nezz kakvo je to natjecanje di natjecatelji nakon 12 sati idu na drugo jezere,
Nezz kakvo je to natjecanje di susjedna ekipa se ne potpisiva na ulove,
Nezz kakvo je to natjecanje di listu nepravi sudci nego organizatori

Zao mi je ljudi sto su se svi ranije pokupili i otisli ca osim pobjednika,CarpIma i Vaclavik....Pozz ekipi iz Đurđenovca ,Valclavik i ekipi Kupa...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08. 07. 2016. (07:44) 

Čestitki: 851
Čestitano:
512 puta u 56 poruke
Dika je napisao/la:
Nezz kakvo je to natjecanje di susjedna ekipa se ne potpisiva na ulove,

ovo od uvijek tako?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08. 07. 2016. (09:35) 

Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Na ovakvima malim jezerima ,
Di je svaka ekipa udaljena od druge ekipe 30 metara
Di je novcana nagrada
Di se lovi dosta ribe za 48 h
Di organizatori printaju liste

DA tribalo bi...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08. 07. 2016. (13:04) 

Čestitki: 851
Čestitano:
512 puta u 56 poruke
ja pitam samo... gdje god se daju novci za kotizaciju bi trebali susjedi prisustvovati vaganju....o kojoj god se količini ribe radilo....

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08. 07. 2016. (13:39) 

Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Po meni DA,
Ako se natjecu organizatori,
Ako organizatori prave liste ulova,

Nezz prijatelju svak ima svoje misljenje....da je 100 saranasa pitat kako bi organizirali natjecanje 80% bi bilo razlicito...razlicita pravila,razlicite pozicije,razlicito sve...
A ovako sto se nas tice CarpImo ,
Severin je strasno dobro jezero....presjednik odlican covijek,stvarno to mislimo....dopredsjedin Zoran i Igor (nezz sta je on tamo) su nas docekali extra...to sve stoji...i skuvali su nam kuruz i sve...jedino ... sto je bilo tamo pozicija broj 1..(neki domaci)...Znaci dosli smo iz Imotskoga ,kupili hrane i svega ali Bože moj uvik nesto fali....otisli smo trazit trgovinu u 1 sat u subotu (do tada auto nismo palili od petka ujutro od 6 sati) kupili pica i jelo....da bi nas kasnije momci zamolili sa pozicije 8 da im odemo po cigarte u trgovinu (da oni ne mocu svoja auta jer bi se svi do pozicije broj 11 morali pomicati) mi smo naravno pristali na to...da bi nam se prigovorilo kako mi PAZI SAD vec DRUGI put izlazimo u tri dana jer idemo u trgovinu...Jer oni love na 80 metara i plasimo im ribu,...samo sto prođemo pokraj njih na 10 sekundi...ee i da se vratim na pocetak mislim da zoranu i igoru ovo nije tribalo...ali zivot je skola...Mi se ne predajemo
CARPIMO TEAM

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08. 07. 2016. (19:17) 

Čestitki: 7
Čestitano:
56 puta u 4 poruke
Ne dati susjedu na znanje ponoci da se lovi je jedan od jako bitnih djelov igre i taktike na nekim vodama i u nekim situacijama. U zivotu na saranskom takmicenju ne bi za nikoga ruko u vatro dao ali kolko ja decke poznajem mi ovo oko varanja nema smisla... A podpisivanje susjedne ekipe... Ak sam podpisivao mozda na 2 od zadnjih 15 kupova sam jako puno rekao...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08. 07. 2016. (22:21) 

Čestitki: 9
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Dika je napisao/la:
Po meni DA,
Ako se natjecu organizatori,
Ako organizatori prave liste ulova,

Nezz prijatelju svak ima svoje misljenje....da je 100 saranasa pitat kako bi organizirali natjecanje 80% bi bilo razlicito...razlicita pravila,razlicite pozicije,razlicito sve...
A ovako sto se nas tice CarpImo ,
Severin je strasno dobro jezero....presjednik odlican covijek,stvarno to mislimo....dopredsjedin Zoran i Igor (nezz sta je on tamo) su nas docekali extra...to sve stoji...i skuvali su nam kuruz i sve...jedino ... sto je bilo tamo pozicija broj 1..(neki domaci)...Znaci dosli smo iz Imotskoga ,kupili hrane i svega ali Bože moj uvik nesto fali....otisli smo trazit trgovinu u 1 sat u subotu (do tada auto nismo palili od petka ujutro od 6 sati) kupili pica i jelo....da bi nas kasnije momci zamolili sa pozicije 8 da im odemo po cigarte u trgovinu (da oni ne mocu svoja auta jer bi se svi do pozicije broj 11 morali pomicati) mi smo naravno pristali na to...da bi nam se prigovorilo kako mi PAZI SAD vec DRUGI put izlazimo u tri dana jer idemo u trgovinu...Jer oni love na 80 metara i plasimo im ribu,...samo sto prođemo pokraj njih na 10 sekundi...ee i da se vratim na pocetak mislim da zoranu i igoru ovo nije tribalo...ali zivot je skola...Mi se ne predajemo
CARPIMO TEAM

majstore diraš gdje ti nije mjesto.
1 .da li si vidio nekog da je izašao iz jezera osim vas,(NIJE)
DA I MALO IMAŠ U GLAVI NEBI NI POMISLIO DA UPALIŠ AUTO A KAMOLI NEŠTO DRUGO.
lovio sam na 10 metara od obale.a ti si prošao autom u 8 navečer poslije hranjenja i vratio se za pola sata.to je u redu od vas prema nama.prema kupi na 11 i prema poziciji 12.
da ste lovili kako treba trebali ste biti uvjerljivo drugi ili treči jer 4 nisu lovili ništa a riba im bila na poziciji.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08. 07. 2016. (23:23) 

Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Nu direktore,bogami dirat cu di je mene volja!!!

Ko si ti da ces ti meni određivat koliko cu ja puta autom proci pokraj vas???Jeli to igdi pisi u pravilniku kad je natjecanje da se nesmi prolazit sa autom????Decki do nas iz Đurđenovca su u jutro u petak pustali glazbu,i niko se nije bunio (PODRZAVAM MOMKE MAKSIMALNO I NEKA SU...RIBA VOLI VESELE IGRAČE...DECKI SAMO HRABRO)...A to da ce meni neko žugat sto san u 56 sati izaša EJ 2 puta iz boksa sa autom...jedno na nasu inicijativu,jedno na momke koje smo tek upoznali ....PA TO JE PRI ŽALOSNO...Nama kada su momci dolazili iz Kutine lovit u Imotski....Draze mi je bilo da su oni imali ribu nego mi....I to decki znaju,vec su se prijavili za dogodine....Prema tim deckima smo se bolje ponasali nego prema nasim domacim ekipa samo da im ugodimo....a vi tj ne svi nego box 1 ej,...pri zalosno....A riba je sada nevazna di je bila i sta je bila...to sad nije bitno...Dalje sto se tice ovoga potpisa susjedne ekipe...
Ej zasto nisi lovio sa kontra kukom,sa shock leader-om,sa 6 stapa,zasto nisi amura stavlja u cuvaricu dok ne dodje sudac a da ga pritom ne zoves...ZASTO???E tako AKO IMAS IMALO U GLAVI SVATIO SI,ALI POSTO NEMAS OBJASNIT CU TI ....Zato sto to pise u pravilniku da nesmis...Tako se lipo uvede u pravilnik da mora susjedna ekipa doc i potpisat se...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09. 07. 2016. (07:04) 

Čestitki: 65
Čestitano:
1 puta u 1 poruka
Dečki dajte malo smanjite doživljaje
Takve se stvari rješavaju odmah na vodi u prisustvu sudaca i ekipa iz okolnih boksova a ne tu na forumu di svi pišu što ih volja i bez pravih (tvrdih) dokaza
Toliko od mene

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09. 07. 2016. (09:53) 

Čestitki: 9
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Dika je napisao/la:
Nu direktore,bogami dirat cu di je mene volja!!!

Ko si ti da ces ti meni određivat koliko cu ja puta autom proci pokraj vas???Jeli to igdi pisi u pravilniku kad je natjecanje da se nesmi prolazit sa autom????Decki do nas iz Đurđenovca su u jutro u petak pustali glazbu,i niko se nije bunio (PODRZAVAM MOMKE MAKSIMALNO I NEKA SU...RIBA VOLI VESELE IGRAČE...DECKI SAMO HRABRO)...A to da ce meni neko žugat sto san u 56 sati izaša EJ 2 puta iz boksa sa autom...jedno na nasu inicijativu,jedno na momke koje smo tek upoznali ....PA TO JE PRI ŽALOSNO...Nama kada su momci dolazili iz Kutine lovit u Imotski....Draze mi je bilo da su oni imali ribu nego mi....I to decki znaju,vec su se prijavili za dogodine....Prema tim deckima smo se bolje ponasali nego prema nasim domacim ekipa samo da im ugodimo....a vi tj ne svi nego box 1 ej,...pri zalosno....A riba je sada nevazna di je bila i sta je bila...to sad nije bitno...Dalje sto se tice ovoga potpisa susjedne ekipe...
Ej zasto nisi lovio sa kontra kukom,sa shock leader-om,sa 6 stapa,zasto nisi amura stavlja u cuvaricu dok ne dodje sudac a da ga pritom ne zoves...ZASTO???E tako AKO IMAS IMALO U GLAVI SVATIO SI,ALI POSTO NEMAS OBJASNIT CU TI ....Zato sto to pise u pravilniku da nesmis...Tako se lipo uvede u pravilnik da mora susjedna ekipa doc i potpisat se...

Imas ... problem sa sobom.nisi mi prolazio pokraj boxa nego kroz box.da li ste mozda koga pitali da trebate nesto iz trgovine.sudci su dolazili dvaput na dan.predcjednik je bio nekoliko puta u subotu.mozda bi vam se doneslo..

Samo da znas nisam imao griza na moje stapove tri dana.pa mi nije palo na pamet da odem kuci kao neki.da vrijedjam nekoga ili slicno.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!