Sada je: 23. 08. 2019. (01:14).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 09. 07. 2016. (12:58) 

Čestitki: 1
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Veci ti problem imas,ali eto...VEC SAM REKAO PRESJEDNIK JE JEDINA SVIJETLA TOCKA SEVERINA!!!!

Stani malo ja bi trebao pitat vas i molit oce li mi itko otic u trgovinu!? Nepada mi na pamet!!!Niko mi se nudio nije za otic!!!Drugo jesan li ja mozda postavljao box-eve i birao pozicije???ja mislin da san ja kriv sto ti nisi ima poteza...da jesam...ajme oprosti sto sam ti smetao tih 40 sekundi u tvom ribolu od 56 sati....Stvarno mi je žao evo viruj mi NECU VISE NIKAD....OD SADA PRAVITE SEOTSKE OLIMPIJADE,PA KO KOGA VISE PRIVARI .. .

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09. 07. 2016. (13:02) 

Čestitki: 9
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Dika je napisao/la:
Veci ti problem imas,ali eto...VEC SAM REKAO PRESJEDNIK JE JEDINA SVIJETLA TOCKA SEVERINA!!!!

Stani malo ja bi trebao pitat vas i molit oce li mi itko otic u trgovinu!? Nepada mi na pamet!!!Niko mi se nudio nije za otic!!!Drugo jesan li ja mozda postavljao box-eve i birao pozicije???ja mislin da san ja kriv sto ti nisi ima poteza...da jesam...ajme oprosti sto sam ti smetao tih 40 sekundi u tvom ribolu od 56 sati....Stvarno mi je žao evo viruj mi NECU VISE NIKAD....OD SADA PRAVITE SEOTSKE OLIMPIJADE,PA KO KOGA VISE PRIVARI .. .

:up! :up!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09. 07. 2016. (13:05) 

Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Dika je napisao/la:

da i malo imaš ribičke kulture nebi to napravio.a kako bi izašao da si bio na 7 ili8?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09. 07. 2016. (17:10) 

Čestitki: 1
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Stvarno mi se neda vamo natezat s tobom...iman ja posla i bez ovoga nateznja....ovako nas niko nije upozorio da se nesmi izlazit iz boxa...jer da je,kupili bi hrane i pica za ostat do Nedilje...Ovo je zadnji moj komentar na ovu temu...OPROSTITE SVI kojima smo smetali,koje smo na bilo kakav način uvridili....stvarno mi je žao sto je sve ovako ispalo....Još jednom se ispričavam....To je vasa voda i vi birata pravila..Volio bi da smo zavrsili zadnji pa da do svega ovoga nije ni doslo....Mi vam vise necemo gori dolaziti ni smetati...Imamo već dosta poziva na ostala jezera koja ćemo otići posjetiti....Lijep pozdrav

CarpImo team !zivjeli!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09. 07. 2016. (18:07) 

Čestitki: 18
Čestitano:
4 puta u 3 poruke
Makar znate za sljedeci put sta napisat u pravilnik dostava osigurana.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09. 07. 2016. (22:54) 

Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Pregovaramo sad sa todoricem da otvori super konzum na vodi za takve ko ji idu na natjecanje 3 dana i ponesu dvije padtete.stvarno nebuloza
Boli me ona stvar sto vi niste ponesli za tri dana.a sta da niste mogli izac van .glodali bi dasku.a jeste mufljuzi

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!