Sada je: 21. 09. 2019. (15:02).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 86 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 18. 10. 2013. (17:24) 

Čestitki: 1
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Ako misliš na ovo kaj si opisao, onda su Nikola Tesla i Albert Einstein za tebe goli ...

Nadalje ponavljam pola metra dignut mamac je ZIG, ali je problem u krivom nazivu "ZABRANJEN JE ZIG", znači nije zabranjen već je zabranjeno koristiti predvez duži od pola metra, sve ostalo dalje nije bitno, ja sam 2011 lovio na 3,5m od dna, te su me susjedne ekipe i prijavile kak ti da varam, ali nakon što je došao sudac i vidio da pri vađenu ribe ili sistema je olovo na 49 cm od olova bez riječi je otišao i više nije dolazio niti pogledati jer je sve bilo legalno.
Tako je bilo rečeno i prije i sad, prije takmičenja.
Istina je jedino da je Mihael bio "ulovljen" s predvezom dužim od 50 cm, cca 60 cm te je zbog toga dobio opomenu.
Inače tek u zadnjih par god. on prakticira zig koliko ja znam, dok je prije isto tako odnosio puno kupova na dno...čovjek ima znanje i treba se s tim pomiriti, a ne tražiti opravdanje za loš ribolov.
Ako se ne varam (plato lijevo) ti si lovio na najboljoj poziciji na jezeru, pa od kud tako loš plasman? Vjeruj da je bilo dosta domaćih ekipa na kupu koje znaju loviti i da su lovili na poziciji na kojoj ste bili vi, da bi se Mihaelu tresle gaće.[/quote]

Komentari su ti provokativni i za nekog ko je ovde moderator neprikladni. Pogotovo pošto se obraćaš nekom koga ne poznaješ. Komentarišeš moj rezultat koji nema veze sa ovim o čemu pričamo, kako bi valjda mene nesto provocirao ili neznam šta, kao loše sam otpecao plato pa da ćutim? .Iz ovg tvog posta se vidi da ipak znas kako da pecaš na 3,5m a da predvez bude normalan kad izadje iz vode.Medjutim to što ti ne znaš da podigneš mamac kroz ranin rig ne znači da to ne može, budi siguran da može.Upravo zato na svim vodama gde je zig zabranjen, zabranjen je i ranin rig.Dali je to Mihaei radio ili je zabacivao tako kako si ti 2011 to će nam Drago reći ako hoće, pitanje sam postavio njemu a ne tebi.Upšte ne prozivam Dragu da je nešto pogrešio nego ako hoće konkretno da nam kaže kako je bilo i da završimo tu polemiku.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18. 10. 2013. (21:02) 

Čestitki: 174
Čestitano:
127 puta u 12 poruke
iako sam rekao da ovdje više neću pisat po forumu moram malo pojasnit neke stvari.
Michael je za svoj prekršaj koji je napravio dobio žuti karton,al zbog prevelike razlike u kilaži to nije napisano i rečeno na proglašenju,da je bilo na knap rezultat to bi se apsolutno uzelo u obzir i korigirao njegov krajnji rezultat.
Zanimljivo kako nitko ne komentira loš plasman na Kosini ili na lijevoj strani platoa ili plaži a to su obično dobitna mjesta,isto tako pod Zaprešičem su uvijek največe i najzločesatije rasprave,dal zaista smatrate da si ti suci neuki ,mutavi ,
Poslje završetka natjecanja imali ste 15 minuta pravo na prigovor,dal se netko odazvao na to,daj je netko dao prigovor???
lako po forumu kenjarit i pljuvat al treba to imat muda reč u facu pred 60 ljudi.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18. 10. 2013. (21:03) 

Čestitano:
127 puta u 12 poruke
e da i sistem je bio dug 75 cm mjereno od strane sudaca

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18. 10. 2013. (21:18) 

Čestitki: 571
Čestitano:
213 puta u 32 poruke
Sandro Zapresic je napisao/la:
iako sam rekao da ovdje više neću pisat po forumu moram malo pojasnit neke stvari.
Michael je za svoj prekršaj koji je napravio dobio žuti karton,al zbog prevelike razlike u kilaži to nije napisano i rečeno na proglašenju,da je bilo na knap rezultat to bi se apsolutno uzelo u obzir i korigirao njegov krajnji rezultat.
Zanimljivo kako nitko ne komentira loš plasman na Kosini ili na lijevoj strani platoa ili plaži a to su obično dobitna mjesta,isto tako pod Zaprešičem su uvijek največe i najzločesatije rasprave,dal zaista smatrate da si ti suci neuki ,mutavi ,
Poslje završetka natjecanja imali ste 15 minuta pravo na prigovor,dal se netko odazvao na to,daj je netko dao prigovor???
lako po forumu kenjarit i pljuvat al treba to imat muda reč u facu pred 60 ljudi.

Al isto tak treba imat muda rec na proglasanju tko je dobio zuti i zasto bez obzira na plasman i razliku u kilazi

via Tapatalk 2

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18. 10. 2013. (21:21) 

Čestitano:
127 puta u 12 poruke
da je bilo potrebe Kamba li Mata bi to rekli bez brige budi,

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19. 10. 2013. (07:32) 

Čestitki: 7
Čestitano:
56 puta u 4 poruke
Znači dobio je karton ali niko to nezna hahahhah... sandro ne radi se tu o njemu ili zaprešiču ko vodi... nego na slaba pravila koja u zadnje vrijeme dopuštaju svega i svašta na kupovima...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19. 10. 2013. (12:45) 

Čestitki: 20
Čestitano:
13 puta u 3 poruke
Kakve su to gluposti, ako je karton, karton je bez obzira jel imo 100 ili 500 kg :lol:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19. 10. 2013. (15:49) 

Čestitki: 106
Čestitano:
225 puta u 15 poruke

mogu ti ja prokomentirat loš rezultat na kosini....decki bili prvi put,pojma nisu imali di idu...stapovi pripremljeni ko da ce lovit na 50m u kadi nekoj bez ikakvih prepreka....na kraju se ipak uspjeli nekako skobeljiti na cca 90-100m i tu su odradili koliko su mogli....

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19. 10. 2013. (22:36) 

Čestitano:
127 puta u 12 poruke
Mačak sve je to meni jasno isto tako da je bilo koja naša ekipa bila na Kosini Michael nebi bio prvi to je sigurno,pitanje dal bi se i tada potezalo pitanje oko sistema na koji je Michael lovio dok nije bio sankcioniran,
Al isto tako ta njegova pozicija nikad do sad nije bila u medalji čak ni blizu medalje činjenica je da frajer ima nekog vraga da privuče ribu na hranilište,to je stvarnost i realnost,na nama je da probamo dokučit kaj je to i probat se na sljedečim natjecanjima suprostavit njemu i uzet mu te medalje koje redovno uzima na kojima se pojavljuje(ove godine koliko znam uzeo je 2 kupa u Mađariji,2 u Austrji i 2 u Hrvtskoj)nije to bez vraga

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20. 10. 2013. (13:25) 

Čestitki: 12
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
maccek je napisao/la:

mogu ti ja prokomentirat loš rezultat na kosini....decki bili prvi put,pojma nisu imali di idu...stapovi pripremljeni ko da ce lovit na 50m u kadi nekoj bez ikakvih prepreka....na kraju se ipak uspjeli nekako skobeljiti na cca 90-100m i tu su odradili koliko su mogli....

Znali su oni jako dobro kam idu lovit,i kak se lovi i mamci i daljine itd. samo svako ima neki izgovor za slabi rezultat

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20. 10. 2013. (14:39) 

Čestitki: 106
Čestitano:
225 puta u 15 poruke
pa ak su znali kam idu onda mi je jako cudno da su imali 0.35 najlone namotane,fluorocarbonske shockleadere,mekane stapove i lagana inline olova....ali to je manje bitno,svaka skola kosta pa budu se bolje pripremili za neki drugi put...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 86 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!