Sada je: 11. 11. 2019. (22:46).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 7 post(ov)a ] 
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
 Naslov: DRUŽENJA!
PostPostano: 06. 09. 2013. (08:40) 

Čestitki: 277
Čestitano:
746 puta u 66 poruke
Citam o svim tim silnim druzenjima, i vecina njih pocinju petkom ujutro. POLA bi ih posjetio sigurno da nije tako, vec da startaju petkom popodne, kad se zavrsi sa poslom... Ne znam kud se kome zuri ako je to vec druzenje, mozda nahranit prije mraka obilno? Ili sta?

Ako netko pravi natjecanje s manjom kotizacijom, trebali bi prestat to nazivat druzenjem, ako to ono stvarno nije, A VECINA IH TO RADI. A ako netko zeli doci druziti se, popit ponesto i pojest, da ribicija nije u prvom planu, to SIGURNO ne mora pocet petkom ujutro.

Ne znam tko moze traziti 10 puta godisnje slobodan petak ili cet+pet, na puno radnih mjesta, o radu kod privatnika da ne govorim... :|

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
 Naslov: Re: DRUŽENJA!
PostPostano: 06. 09. 2013. (08:45) 

Čestitki: 54
Čestitano:
37 puta u 2 poruke
Bio došao i pogledao slično "druženje" ove godine u Zagorju i kad sam vidio na šta to izgleda, nabrzinu sukno dvije pive i otišao kući.. Ekipa pegla sa prihranom i mamcima kao da je zadnjih par sati natjecanja.
A šta se tiće slobodnih dana krajem tjedna, jbg zaposlio si se u krivu firmu :lol: wink

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06. 09. 2013. (16:04) 

Čestitki: 7
Čestitano:
56 puta u 5 poruke
Prijatelju neki kupovi su tako slozeni da ljudi mogu cak i u petak poslje posla ;-)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06. 09. 2013. (16:30) 

Čestitki: 277
Čestitano:
746 puta u 66 poruke
blackbeast je napisao/la:
Prijatelju neki kupovi su tako slozeni da ljudi mogu cak i u petak poslje posla ;-)

Pa moram bit iskren, Ivek, nisam nikad vidio to. Ali nikad.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06. 09. 2013. (17:25) 

Čestitki: 0
Čestitano:
14 puta u 1 poruka
Evo Soprano npr ovo druženje šta sam ja objavio neke ekipe su se popunile tek u subotu prije podne, bitno je da netko dođe na izvlaćenje i taj koji dođe od samoga starta može loviti kao ekipa, a neke su i u samom sastavu članova se mjenjale na vodi , a neki su čak između sebe na vodi popunjavali ekipe ako je netko morao nekuda otići a u nekoj ekipi je bilo troje pa ovaj uskoći treći kod ovoga, i ono šta je najbitnije i zašto se zove druženje jer se plaća po glavi a ne po ekipi , jasno maks 3 člana i ta se lova lijepo kad se skupi kupe se neke medaljice a ostalo se uloži na klopu i pijaču i jasno sve u sklopu fer pleja i natjecanja po pravilima ,
Meni se čak desilo da mi je susjedna ekipa izvadila ribu jer nismo čuli indikator jer smo malo bili umorni i da je ta riba na kraju odlučila o plasmanu i nitko se nije žalio, to je i bit druženja a ajd to napravi na nekom kupu koji nema naznaku na druženje

Jedino šta sam primjeti da se takova druženja jako teško popunjavaju ekipama , valjda je ispod časti šaranskim veličinama doći se zahebavati dati 100 kn i ne voziti pun bunker nagrada ako kojim slučajem pobjede ili nedaj bože jer na takvoga što većinom dolazi sirotinja i neznalice za njih pa da netko od te sirotinje proda školu ribolova nekom velikanu loveći teleskopima i kuruzom a nije se jednom desilo , kao npr prošle godine jedna ekipa kojoj smo na vodi posuđivali pribor i prvi puta bila na natjecanju našamarala oš u gemištima oš u ribolovu sve prisutne

Zadnja izmjena: Soki; 06. 09. 2013. (17:40); ukupno mijenjano 4 put/a.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06. 09. 2013. (17:28) 

Čestitki: 0
Čestitano:
14 puta u 1 poruka
buljki je napisao/la:
Bio došao i pogledao slično "druženje" ove godine u Zagorju i kad sam vidio na šta to izgleda, nabrzinu sukno dvije pive i otišao kući.. Ekipa pegla sa prihranom i mamcima kao da je zadnjih par sati natjecanja.
A šta se tiće slobodnih dana krajem tjedna, jbg zaposlio si se u krivu firmu :lol: wink

Tada dođi drugi puta kod nas pa da vidiš kad oko 3 u noći opali se pjesma a ujutro prebrojavanje tko je živ a tko zamro i uz svu tu zahebanciju se ponešta i ulovi, najviše se ulovi u nedelju prijepodne kad su sve zalihe ispucane,

Neki čak niti ne zabace sva tri dana,

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08. 09. 2013. (17:00) 

Čestitki: 7
Čestitano:
56 puta u 5 poruke
Hehe i bila su u popodnevnim satima jednako kao i jos dosta odlicnih druzenja.Severin,Drnic,Ludbreg...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!