Sada je: 10. 07. 2020. (01:10).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 160 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeća
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 23. 09. 2013. (09:21) 

Čestitki: 25
Čestitano:
2 puta u 2 poruke
rapala je napisao/la:
iste su. problem je u bacacu, vjerojatno si forso kao luđak. recimo ja kad ih bacam koliko mogu znaju mi se okretani ali kum mi uzme stap iz ruke i on nema problema. ja osobno znam stegnuti zicu rukom i bude mi puno bolje i poslje nema izvrtanja...

Ja sam bacal i nije bilo neko forsiranje. Znači ista voda, maltene ista daljina, isti stil bacanja, isti spod ko i godinu dana prije. U prosjeku svaka treća se otvorila, dok sam godinu ranije uredno hranil i bacal bez bilo kakavih problema (naime tada sam se zaljubil u ovu raketu :oops: ).

Ovo kaj je Johnny spomenul zicu - probal isti racku.

Uzmem istu raketu kupljenu pred godinu dana i problem eliminiran...

Nakon obilaska staze u razgovoru sa ekipama vidim da su još neki pojedinci imali isti problem...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23. 09. 2013. (09:26) 

Čestitki: 20
Čestitano:
247 puta u 19 poruke
pa kaj se kuglica pojela i smanjila od koristenja :-D

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23. 09. 2013. (10:39) 

Čestitki: 277
Čestitano:
746 puta u 66 poruke
Da nisam JUCER dozivio ovo o cemu se prica, ne bi ni ja postavio ovo pitanje? Jedan pored drugog raketiramo jucer frend i ja, i meni leti savrseno (stara raketa), a frendu se SVAKA DRUGA otvara i rasipa (nova raketa)... Jako nezgodno.

Postoji li razlika izmedju starih i novih Aliena?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23. 09. 2013. (10:39) 

Čestitano:
746 puta u 66 poruke
Plus polomljeno krilce (nova raketa).

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23. 09. 2013. (11:19) 

Čestitki: 56
Čestitano:
13 puta u 2 poruke
Evo baco sam ovu novu što mi je došla od Tom-XL-a dva dana po Boroviku i drukčije leti i otkačivala mi se u letu. Prilikom jednog otkvačivanja, izgleda da je došlo do jačeg trzaju u zraku ili što već, puklo na čvoru šoka i osnovne strune i by by alienka.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23. 09. 2013. (13:02) 

Čestitki: 0
Čestitano:
17 puta u 1 poruka
Pozdrav decki,

Zao mi je zbog vasih navedenih problema, ali sta rec moguce je i sigurno da se nekad otvori. I ja sam, sam ovaj vikend na natjecanju imao slucaj da sam spodirao sa dva razlicita spoda zbog same razlike u daljini hranilista i obavezno mi se dogadalo kada sam presao sa tvrdog spoda na meksi da mi se prvih 4-5 raketa otvorilo ali bas svaki put dok nisam usao u grif i onda dalje dobro. Zasto? Najcesci problem otvaranja je, ja kazem traljavog ili ti kilavog zabacivanja! Ono bi ili nebi! Tako da ove kombinacije stara-nova raketa su ciste gluposti. Pogotovo zbog toga jer imamo cca 5000 kom. stalnog lagera i tesko je nekom poznato dali je dobio staru ili novu! Jednostavno treba odlucno i razrjesito napraviti pravilan zabac i bude sve ok. Znao sam bit prisutan na jezeru kada se nekom otvorila blizu desetak puta 'za redom' otiso sam do covjeka i rekao daj molim te da vidim u cemu je problem. Probam ja i sve ok. Isto tako pozivam sve vas koji imate problema sa navedenim otvaranjem uzmite svoje spodove i rakete te se nadimo na nekom od jezera negdje u okolici Zg. pa da vidimo kaj se dogada. Jer meni je isto interesantno ako je stvarno sto sam se do sada vec vise puta uvjerio do bacaca, da probamo vidjet kako prilagodit raketu za takve situacije! Plus ima jos par "cakica" koje mogu pomoc u takvim situacijama, tako da mozda ce to bit dovoljno. :-) Uglavnom ovdje slobodno stavite svoje prjedloge koje jezero i kada, ali bilo bi super da to bude vikend. :-) Naravno ne poricem da problem mozda dolazi sa nase strane a da isti nije uocen tokom proizvodnje, sto je tesko, ali nikad se ne zna, pa bi volio znati takve stvari. Btw kad smo vec kod stare-nove rakete napravljena je modificirana serija koja jos nije pustena u opticaj vec se testira neko vrijeme i pucanja krilca su otklonjene u potpunosti, tako kad ta serija krene u opticaj vise nece biti zamjena. Tako da sve opcije, lupanja u kamen kod izvlacenja ili kopanje kanala oko satora, raznih razvaljivanja i ostalih ludorija vise necemo podrzavati! Hvala i bistro.

Lp,

Martin Radek
NewAgeBait
Web: www.newagebait.com
Mail: info@newagebait.com

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23. 09. 2013. (13:07) 

Čestitano:
746 puta u 66 poruke
Martin, daj mi kazi kakva je sansa da dobijemo rupice na alienu u seriji?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23. 09. 2013. (13:07) 

Čestitki: 106
Čestitano:
225 puta u 15 poruke
meni se na natjecanju sad otvorila samo jednom,a bacio sam je nekoliko stotina puta...leti fantasticno,mirno,ne smeta joj vjetar...jedina mala zamjerka je kod ljepljivije hrane jer ne iskipa svaki put bas sve al to sam rjesio s par rupica i sad je sve ok....al kad se bacaju ciste boile ili cisti partikl onda mi uvijek kipa sve...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23. 09. 2013. (13:24) 
Administrator/ica

Čestitki: 21
Čestitano:
351 puta u 43 poruke
Evo bacalo se sada 4 dana na Finzuli po svakakvom vjetru i mogu samo reći: "Sjedni 5+""

ribe su kompa, a ne klopa

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23. 09. 2013. (13:32) 

Čestitano:
17 puta u 1 poruka
soprano1 je napisao/la:
Martin, daj mi kazi kakva je sansa da dobijemo rupice na alienu u seriji?

krivo sam stisnuo pa sam ti sibnuo pp
evo bilo je svakakvih varijanta studija, misljena i isprobavanja a na kraju je odluceno da ova ostaje takva kakva jest, iskljucivo long range karaktera a novi model veceg kapaciteta i sa rupicama je vec u izradi, jos malo pa gotov, nakon cega sljede testiranja, ako bude sve prema planu mogla bi ic u opticaj iduce sezone..... :-)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23. 09. 2013. (13:35) 

Čestitano:
17 puta u 1 poruka
maccek je napisao/la:
meni se na natjecanju sad otvorila samo jednom,a bacio sam je nekoliko stotina puta...leti fantasticno,mirno,ne smeta joj vjetar...jedina mala zamjerka je kod ljepljivije hrane jer ne iskipa svaki put bas sve al to sam rjesio s par rupica i sad je sve ok....al kad se bacaju ciste boile ili cisti partikl onda mi uvijek kipa sve...

to je to sto kazem ima ljeka i za takve stvari kad se bacaju boile ili partikl ili najgore mjesavina obje stvari, rade se greske koje pojedinci ni ne kuze pa misle da je kriva raketa. budem bas jednom cim ulovim vremena napravio par slikica i objasnjenja kaj i na koji nacin punit.....i kak izbjec eventualne pogreske.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23. 09. 2013. (18:27) 

Čestitki: 225
Čestitano:
126 puta u 8 poruke
Jos jedan mali ali znacajni detalj....pogotovo deckima koji koriste rukavice kada se malo na kaziprstu od spage zareze koza na rukavici (sto nam pase jer nam ne sklizne shock) onda kod zabacivanja hoce nekada spaga mrvicak zapeti u tom zarezu i onda raketa zaplese jer se nalazi svega par metara dalje a sve je pod pritiskom i to je mali detalj koji puno utjeca na bacanje tj stabilnost rakete

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23. 09. 2013. (19:10) 

Čestitki: 68
Čestitano:
44 puta u 3 poruke
moguče je da se pomakne čvor na špagi na koji nalježe kuglica.zato se otvara raketa jel špaga mora imat malo lufta kad se kuglica zakaci na zicu. bar sam ja tako riješijo problem otvaranja rakete

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23. 09. 2013. (20:00) 

Čestitki: 29
Čestitano:
26 puta u 2 poruke
Počel sam koristiti Alien raketu tek prije mjesec dana. Par puta mi se otkačila kod zabacivanja, do jučer!
E jučer mi se otkačila 4 puta zaredom! Isto tako frendu do mene. Baš smo gađali nešto na 120 metara, tako da je zamah bil dosta jak i ne vidim kako bi zamah mogao imati veze sa otkačivanjem.
Punili smo kukuruzom, kukuruzom i vodom, pa samo kukuruzom. Jednostavno su se otkačivale, u dvadesetak zabaca sigurno 10 puta! :roll:

Ali usprkos tim problemima jučer, imam samo riječi hvale za Alienku. Meni osobno raketa broj 1!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23. 09. 2013. (20:59) 

Čestitano:
746 puta u 66 poruke
Apsolutno jest, raketa broj jedan. Ali ako bude radila ovakve probleme na tekmama gdje apsoluno mne zelis prepustit slucaju radnju koja mora bit maksimalno precizna , mislim da nebude dugo na tom broju. Moje misljenje je da suzavanjem kuta zice na koju kacimo kuglicu smanjujemo ucestalost otvaranja i rasipanja hrane, ali dok mi ova stara baca dobro, necu razmisljat o tom... Da, da, godinu i pol ista raketa. :lol: Ulagalo se u dobar shock. :lol:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 160 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!