Sada je: 13. 07. 2020. (17:03).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 160 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 23. 09. 2013. (21:16) 

Čestitki: 29
Čestitano:
26 puta u 2 poruke
soprano1 je napisao/la:
mislim da nebude dugo na tom broju

...ako bude zločesta u slijedećim ribolovima, onda nebu više na tom broju.

Prije nego je napucam ( ko svaku "nespretnu" curu :lol: ) budem još probal saviti malo žicu, pa ću viditi kak će se ponašati

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23. 09. 2013. (21:55) 

Čestitki: 15
Čestitano:
1 puta u 1 poruka
Evo ja bio 4 dana na Zajarkima i naraketirao sam se sa njom, sta se tice precisnosti tu je dobila prolaznu ocjenu, par puta mi se samo desilo da je zaplesala u zraku ali to je mozda i moja greska kao sto je Tomo napisao jer mi je rukavica stvarno bila koma a nisam stigao kupit drugu, ali kipanje je uzas, svaka druga se nije odklipala, imao sam u rezervi novu zapakiranu i na njoj se događala ista stvar.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24. 09. 2013. (12:56) 

Čestitki: 0
Čestitano:
11 puta u 2 poruke
danny984 je napisao/la:
Evo ja bio 4 dana na Zajarkima i naraketirao sam se sa njom, sta se tice precisnosti tu je dobila prolaznu ocjenu, par puta mi se samo desilo da je zaplesala u zraku ali to je mozda i moja greska kao sto je Tomo napisao jer mi je rukavica stvarno bila koma a nisam stigao kupit drugu, ali kipanje je uzas, svaka druga se nije odklipala, imao sam u rezervi novu zapakiranu i na njoj se događala ista stvar.

Malo moras gore onaj metalni dio di onu kuglicu zakvacis taj dio malo s prstima rasiris i onda se bude opet dobro otkvacivala...jer se valjda kod zabacivanja taj dio stisne od sile ili od neceg.:)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24. 09. 2013. (13:39) 

Čestitki: 277
Čestitano:
746 puta u 66 poruke
tomislav79 je napisao/la:
Malo moras gore onaj metalni dio di onu kuglicu zakvacis taj dio malo s prstima rasiris i onda se bude opet dobro otkvacivala...jer se valjda kod zabacivanja taj dio stisne od sile ili od neceg.:)

Ja bi BAS taj dio stisnuo da se ne otvara u zabacu.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24. 09. 2013. (13:43) 

Čestitki: 0
Čestitano:
11 puta u 2 poruke
Meni se u zabacu nikad nije otvorila...tako da nezz ja kazem svoje iskustvo kak ja radim neka proba malo rasirit pa ak mu nebude dobro nek stisne najbolje da proba pa sam vidi kak mu se najbolje otvara.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24. 09. 2013. (18:18) 

Čestitki: 1
Čestitano:
14 puta u 2 poruke
Ma otvori se kad traljavo bacam... Kad lovim na tri dana, primjetio sam recimo da što je više bacam da mi se manje otvara , čak zadnje dane se uopće ne otvara , mora da je do zabaca....

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25. 09. 2013. (20:22) 

Čestitki: 12
Čestitano:
1 puta u 1 poruka
danny984 je napisao/la:
ali kipanje je uzas, svaka druga se nije odklipala, imao sam u rezervi novu zapakiranu i na njoj se događala ista stvar.

Vjerojatno si "štopao" u zraku ili si imao zaklipano.
Ako imaš špagu na spodu lako se odklipa ali sa flaksom
je problem.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25. 09. 2013. (20:36) 

Čestitano:
1 puta u 1 poruka
tommy je napisao/la:
danny984 je napisao/la:
ali kipanje je uzas, svaka druga se nije odklipala, imao sam u rezervi novu zapakiranu i na njoj se događala ista stvar.

Vjerojatno si "štopao" u zraku ili si imao zaklipano.
Ako imaš špagu na spodu lako se odklipa ali sa flaksom
je problem.

Bila je zaklipana, koristim najlon 0,26. Kad sam bacao boile i pelete kipala je normalno, a sa mokrim partiklom koji se ljepio je vec bilo problema. Kolega ima spagu i njemu se to cesto događalo

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25. 09. 2013. (21:41) 

Čestitano:
1 puta u 1 poruka
johnny bravo je napisao/la:
dannyboy,

kipanje ili klipanje?

Pricam o tome da mi se nije kipala. A na roli mi je najlon bio zaklipan..ako sam se krivo izrazio nemojte mi zanjeriti

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01. 02. 2014. (10:02) 

Čestitki: 30
Čestitano:
19 puta u 5 poruke
Kupil sam Alienku prošli tjedan u BFB-u Zg i isprobao je samo punjenu vodom, dvadesetak zabaca. Nemam sad kaj hraniti, zima je, led...

Meni se čini super, da ne ponavljam dobre osobine ovdje već navedene, ali čekam i veću s rupama, s time da će cijena biti bitna jer imam velikih traperovih raketa s rupama, a koštaju max 50 kuna u Interlandu u Vž, a isto su meni zadovoljavajuće za to kaj trebam.
Kao najbolju osobinu bi joj istaknuo kaj stvarno ne puca lako - dva puta (sad na minusu) sam ju frknul na led, odbila se i privukao sam je cijelu. Hoću reći da nije krta plastika/guma, kaj već je.
A bum si ovu godinu i flašu složil da i to čudo probam koristiti.
Hoću reći da, ako budu preskupe, nemam razloga mijenjati rakete. Jer me ne muči imati zato da bi imal kaj i sused ima.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 160 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!