Sada je: 04. 04. 2020. (20:28).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 244 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Sljedeća
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
 Naslov: RED MAMMA
PostPostano: 25. 11. 2010. (08:57) 
Administrator/ica

Čestitki: 21
Čestitano:
351 puta u 43 poruke
slika slika

slikaslika

slikaslika

Red Mamma - gospodarica neba i vode!
Raketa torpedastog oblika za bacanje mamaca sastavljena iz jednog komada plutajućeg materijala crvene boje. Želite li bacati boile, pelete, partikl, kukuruz, crve i dr. bez rasipavanja mamaca, sada je to moguće s ovim proizvodom. Inovativno riješenje za punjenje Red Mamma-e kroz otvor na gornjem djelu poklopca smišljeno je radi punjenja iste do samog vrha. Njeno aerodinamično tijelo omogućuje vam raketiranje na impozantne daljine. Niti bočni vjetar neće uvelike utjecati na točnost hranjenja upravo zbog već spomenutog oblika rakete. Napunjena različitim mamcima njena težina može doseći i preko 270 grama što će nam značajno skratiti vrijeme raketiranja. Red Mamma će vam omogućiti brzo, efikasno i precizno hranjenje!

Red Mamma - the empress of the sky and water!
This torpedo-like rockett, designed to throw baits, is consisted of just one piece of red floating material. If you prefer to throw boilies, pellets, particles, corn, worms etc., without wasting baits it is now possible with this product. Red Mamma offers an innovative filling solution which is done through an opening on top allowing it to be filled completely. Red Mamma’s aerodynamic design enables you to throw the baits to an impressive distance. The gadget is almost insensitive to side winds and will not interfere with the feeding. Its weight can reach up to 270 grams which shortens the rocketting time considerably. Red Mamma offers a fast, efficient and precise feeding solution.

Dostupno u PREDATORU

MPC 99,95 kn

ribe su kompa, a ne klopa

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
 Naslov: Re: RED MAMMA
PostPostano: 25. 11. 2010. (22:19) 

Čestitki: 0
Čestitano:
31 puta u 7 poruke
mene zanima na koju foru radi ovo otvaranje vratašca??? Kak ispadaju mamci van!?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25. 11. 2010. (22:22) 

Čestitki: 66
Čestitano:
1 puta u 1 poruka
dadot je napisao/la:
mene zanima na koju foru radi ovo otvaranje vratašca??? Kak ispadaju mamci van!?

Kada Red mamma lupi u vodu ona se otvori i prihrana padne van.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25. 11. 2010. (22:27) 

Čestitki: 85
Čestitano:
18 puta u 5 poruke
dadot je napisao/la:

Vratašca ti služe samo za punjenje. Puniš ju zatvorenu kroz vratašca (slika dolje lijevo). Na taj način ju možeš potpuno napunit, a čestice ti ne ulaze u komoru gdje je mehanizam za otvaranje Red Mamme.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25. 11. 2010. (22:41) 

Čestitki: 130
Čestitano:
30 puta u 6 poruke
Meni ovo dobro izgleda.

Maloprije sam vezao sisteme i rigove....Jojoooj ko će izdržati zimuuuu aaa... sad: :-(

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 26. 11. 2010. (16:07) 

Čestitki: 225
Čestitano:
126 puta u 8 poruke

isprobano na šestodnevnoj kampanji i fakat je ostavila dobar dojam na mene...
prvi modeli koji su izašli iz kalupa su sada malo pojačani tako da se dobivene još bolje perfomanse
mogu reči da ljepo i mirno leti a možeš ju recimo partiklom itekako dobro natrpat no uz to bi bilo preporučljivo namotat još koji sloj grafita na spod wink super je što lagane boile ili pelete možeš na vratašca nagurati puno toga unutra i time dobiješ na težini
uglavnom ljepo i brzo prazni kantu jedino što full natrpana recimo teškim partiklom jasno ne leti urnebesno daleko tj leti kolko imaš snage i hrabrosti stisnuti...super stvar za plitke vode odmah se otvara na površini nemaš straha da če se zakucat u mulj ili raspizdit po kakvom plitkom sprudu...
vratašca su posebna priča, možeš puniti r.m. otvorenu (doljnji filmić) a možeš šibati na vratašca (gornji filmić) gdje dobivaš više prostora tj možeš nafilat do ibera :P
pozitivno je što vratašca kod novih ne korištenih modela su fiksirana i ako nečeš ne moraš ih odblokirat a ona ne smetaju...
pliva :up! nema nikakvih djelova koji mogu otpast npr. federi i slično...

evo dao sam jednu frendu pa sam ga odmah i posnimio dok je mahao, to je bio prvi tjedan u 11mj...dok sada gledam kroz prozor kako pada snjeg sad:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 26. 11. 2010. (21:06) 

Čestitki: 10
Čestitano:
10 puta u 2 poruke
Zbilja leti daleko; čini se super stvar.....s kojim spodom je dacano... !sarko!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 26. 11. 2010. (21:28) 

Čestitki: 35
Čestitano:
57 puta u 6 poruke
Imao sam priliku, ili da kažem ČAST isprobati PRVI R.M. koji je ispao iz kalupa...tad naravno još ni ime nije imala :-D

I mogu reći da su me u cijeloj priči najviše oduševila vratašca za punjenje, jer u usporedbi sa Spombom, kad ga nafilaš boilama, ovdje kroz vratašca bez problema stanu još dvije šake peleta ...čak smo i brojali koliko boili više stane, ali to je bilo još početkom 10. mjeseca i ne bi sad htio lupati brojeve bezveze jer sam stvarno zaboravio.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27. 11. 2010. (09:31) 

Čestitki: 1
Čestitano:
4 puta u 3 poruke
i ja sam ga isprobo sa ovim istim vjetrom u prsa od letečeg i zaključak je isti.j e b o spomb

slika

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27. 11. 2010. (12:18) 

Čestitki: 58
Čestitano:
21 puta u 2 poruke
bačo je napisao/la:
i ja sam ga isprobo sa ovim istim vjetrom u prsa od letečeg i zaključak je isti.j e b o spomb

a isprobao si i dali pliva kad pukne sok! :lol: peace

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29. 11. 2010. (20:32) 

Čestitki: 35
Čestitano:
57 puta u 6 poruke
Bolji je,
praktičniji je (najviše zbog vratašca),
jeftiniji je,
i domaći je proizvod

Što još reći? :up! :up! :up!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01. 12. 2010. (12:19) 

Čestitano:
126 puta u 8 poruke
Krunoslav je napisao/la:
bačo je napisao/la:

a isprobao si i dali pliva kad pukne sok! :lol: peace

frendu dva puta pukla RM sa shock leaderom i izvadio je van samo što se slabije vidi od ugice kod koje vrh puno više viri van vode...meni je pukla kopča koja mi je spjala shock sa virblom RM pala u vodu otvorila se ali valovi su je odnesli na drugu stranu i kod takvih situacija nema pomoči :?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01. 12. 2010. (12:21) 

Čestitano:
126 puta u 8 poruke
Žiks je napisao/la:
Zbilja leti daleko; čini se super stvar.....s kojim spodom je dacano... !sarko!

Century NG i Okuma rola jedino što ga je špaga ubijala tako da je posjedio prva dva dana :lol:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02. 12. 2010. (09:37) 

Čestitki: 15
Čestitano:
2 puta u 1 poruka
Svaka čast da napokon imamo takav domaći proizvod, međutim neznam zašto me pored svog ovog pljuvanja, R.M. neodoljivo podsjeća na SPOMB (identičnim oblikom, načinom otvaranja i sl.). Govorimo kao da smo izmislili nešto revolucionarno, a opet krademo tuđe patente koje samo kozmetički dorađujemo.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02. 12. 2010. (10:46) 

Čestitki: 156
Čestitano:
178 puta u 24 poruke
s.p.323 je napisao/la:
Svaka čast da napokon imamo takav domaći proizvod, međutim neznam zašto me pored svog ovog pljuvanja, R.M. neodoljivo podsjeća na SPOMB (identičnim oblikom, načinom otvaranja i sl.). Govorimo kao da smo izmislili nešto revolucionarno, a opet krademo tuđe patente koje samo kozmetički dorađujemo.

I zašto misliš da krademo bilo šta!?Netko je kupio spomb,uvidio nedostatke,otklonio ih i plasirao novi proizvod.Uostalom kad ideš cestom pogledaj automobile i reci mi tko je tu stvarno inovativan(bar što se tiče dizajna)!?Iako moram naglasiti da RM još nisam isprobao tako da vjerujem na riječ onima koji jesu i kažu da je bolja,a to je i moj zaključak nakon što sam vidio slike.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 244 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!