Sada je: 11. 12. 2018. (16:15).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 1 post ] 
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
 Naslov: SIROMAJA 24h
PostPostano: 15. 12. 2013. (14:26) 

Čestitki: 1
Čestitano:
237 puta u 23 poruke
Uz jutarnju kavicu i novine razmišljam o jednoj kampanjici na 24 h, i nije mi dugo trebalo odlučujem da idem na vodu sa koje se nedam maknut..Jel znam da na toj vodi ima !sarko! koji još nisu bili na udici, a garantiram da ima bar jedan 30+. Odluka je pala pakiram stvari spremam u auto i pravac siromaja, dolaskom na jezero odmah me fascinira preljepo jezero i taj siromajski mir.Polako raspakiravam stvari i gledam kako sam jedini na jezeru makar ne ocekujem ništa jel sam došao na blef, ali ipak nešto u meni govori da bi moglo bit nekaj..Kad sam raspremio pribor sad je red na prihrani imam oko 3 kg kuruze, pola kile boili, pola kile paleta, nešto šrota i nešto šaranske hrane, sve to smiješam i dodam malo u to aktivatora. I TO JE IZGLEDALO OVAKO
slika

Spod u ruke i šodraj, kad je bilo gotovo sa hranjenjem polako stavljam mamce na štapove, odluka je pala da na dva štapa idu dvije domače boile a na treci redenik kuruze. Zabacujem štapove i cekanje počinje makar je hladna voda i vec su počeli pravi minusi riba je još uvijek aktivna, što me iznenađuje svako malo se nešto izbaci i to nešto vece.. U meni sve vece nestrpljenje ocekujem taj prvi grizzz ocu cut pppppppppppp ali ništa, oko 20:30 polagano krecem u krpe spavat cu u autu jel mi se nije dalo šator slagat, makar je vec poprilično hladno meni to ne stvara problem jer sa sobom imam 3 vrece za spavanje.. kad sam se utoplio lagano sam tonuo u san,Oko 22:30 najedamput me budi daljinac ppppppp treba se izvuc iz tri vrece skačem iz auta i kontriram, odmah sam osjetio da nije nešto veliko ali glavno da je adrenalin skočio.Nakon kraceg vremena izvlačim prekrasnog golača od 2 kile, nije velik ali stvara zadovoljstvo..Savljam novu boilu mocim u dip i zviz, opet se zabarikadiram u vrece nastavljam spavanac... u 03:15 me budi daljinac iz dubokog sna pppppppppppppp otvaram vrata od auta izvalačim se iz vreča a u međuvremenu čujem rolu kako zuji zzzzzzzzzz trčim do štapa kontriram i osječam da je veci od onog !sarko! kroz lopoče simo tamo i taj je vani, isto golač ali nešto malo veci vaga pokazuje 3,800 dobro je bolje išta nego ništa srce je opet zaigralo.. opet filam štap i zabacujem lagano u vrece i nastaljam ritual budim se oko 8:00 prezabacujem štapove i stavljam kuhat kavu- nema slađeg nego jutarnja kavica uz jezero uz ljepi prizor magle koja se polako dize iz jezera... oko 11:00 pakiram štapove i krecem doma, makar sam razočaran šta nije palo šta kapitalno opet u meni neko veselje što su pala bar ta dva mala... ETO TOLKO OD MENE !papa !papa peace

slika

slika

slika

slika

slika

slika

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Slijedeći korisnici čestitaju ti ribic:
_ esz _, besho, chox2, crni pero, dejan1977, FRLE, Hajro, matas, Pekla-Umag, rajkan sb, shokre031, supra, Vitez
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!