Sada je: 20. 11. 2019. (18:24).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 99 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 11. 01. 2012. (11:41) 

Čestitki: 4
Čestitano:
10 puta u 1 poruka
care jesi gledao pod od ulimate na njuskalu za 400kn dao bi se tip dogovorit za 350kn,
solidan pod za tu lovu dok ne skupi za kakv bolji za bolje dane

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11. 01. 2012. (11:42) 

Čestitki: 851
Čestitano:
512 puta u 56 poruke
pogledao sam.... sve sam ih pregledao na njuškalu... ali sad za koju minutu idem uživo pogledati prologic...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11. 01. 2012. (11:54) 

Čestitano:
10 puta u 1 poruka
daj mi reci koja je cijena za prologica nova gledao sam na netu sto neki iz njemacke prodaje oko 980kn nove

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11. 01. 2012. (12:11) 

Čestitki: 8
Čestitano:
45 puta u 5 poruke
Frende Irm!

Kategorički tvrdim da ni jedan tripod ili quadro pod nije ni sluga ugu podu 1 (alu ili inox).
Tko god tvrdi drugačije, kažem ti da laže, jer nema tog tripoda kojeg nisam imao prilike vidjeti i mogu ti samo reći ŽELATINA.
Probaj Uga 1 iz Škorpiona protresti, pa vidi da li se klima, a gle čuda i oni se svaki dan nose unutra-van. Kao što svi kažu, najbolje ušparaj 700-800 kuna i kupi si za te novce polovnog uga u alu verziji i vjeruj mi da nećeš požaliti. Vrlo bitna stvar je u slučaju da ti ikada bilo što na njemu ode, lijepo nazoveš gosp. Noršića u Ugoplast i on ti pošalje isti takav dio, radilo se to o buz baru ili o najobičnijem šarafu. Probaj nabaviti bilo koji dio ako ti se nešto strga na tripodima ili quadropodima raznih drugih proizvođača, pa ćeš vidjeti igranke.

Većina nas je prolazila kroz ovakve dileme kao ti, pa ti govorimo iz iskustva. Gle, ako smo se mi zahebali, ne moraš i ti. Ovdje vrijedi ona stara poslovica " ŠKRTI PLAĆA DVA PUTA ".

Eto toliko! !papa

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11. 01. 2012. (12:17) 

Čestitki: 13
Čestitano:
28 puta u 4 poruke
Ja sam nasao ultimate za 250 kn,bez postarine me je izasao 200 kn peace , i nemam zamjerke,ima kukicu za ucvrstiti,i nema problema,uskoro ce biti isproban na tribaljskoj buri,ali mi se cini da sa objesenim utegom ili jos bolje zaklinan,nema sanse da ce nekud...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11. 01. 2012. (12:26) 

Čestitki: 63
Čestitano:
13 puta u 2 poruke
dario 16v je napisao/la:
Ja sam nasao ultimate za 250 kn,bez postarine me je izasao 200 kn peace , i nemam zamjerke,ima kukicu za ucvrstiti,i nema problema,uskoro ce biti isproban na tribaljskoj buri,ali mi se cini da sa objesenim utegom ili jos bolje zaklinan,nema sanse da ce nekud...

haha lud si :lol: :up!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11. 01. 2012. (12:39) 

Čestitki: 851
Čestitano:
512 puta u 56 poruke
ivica1 je napisao/la:
daj mi reci koja je cijena za prologica nova gledao sam na netu sto neki iz njemacke prodaje oko 980kn nove

od 80-95€ wink

za naše lopove ne znam...

žile je napisao/la:
Frende Irm!

Kategorički tvrdim da ni jedan tripod ili quadro pod nije ni sluga ugu podu 1 (alu ili inox).
Tko god tvrdi drugačije, kažem ti da laže, jer nema tog tripoda kojeg nisam imao prilike vidjeti i mogu ti samo reći ŽELATINA.
Probaj Uga 1 iz Škorpiona protresti, pa vidi da li se klima, a gle čuda i oni se svaki dan nose unutra-van. Kao što svi kažu, najbolje ušparaj 700-800 kuna i kupi si za te novce polovnog uga u alu verziji i vjeruj mi da nećeš požaliti. Vrlo bitna stvar je u slučaju da ti ikada bilo što na njemu ode, lijepo nazoveš gosp. Noršića u Ugoplast i on ti pošalje isti takav dio, radilo se to o buz baru ili o najobičnijem šarafu. Probaj nabaviti bilo koji dio ako ti se nešto strga na tripodima ili quadropodima raznih drugih proizvođača, pa ćeš vidjeti igranke.

Većina nas je prolazila kroz ovakve dileme kao ti, pa ti govorimo iz iskustva. Gle, ako smo se mi zahebali, ne moraš i ti. Ovdje vrijedi ona stara poslovica " ŠKRTI PLAĆA DVA PUTA ".

Eto toliko! !papa

drug žile, slažem se s tobom u potpunosti vezano za uga, gledao sam ga, opipao i kaj već.... sve 5 i bolje NEMA :up!
samo je pitanje treba li meni ugo ili ću se zadovoljiti sa prologicom?.... wink

sad sam bio kod kolege shinobzg i pogledao prologica...rabljeni je a ne klima se ni milimetra... moje mišljenje je da za ono za što meni treba zadovoljava sve moje kriterije :up!

tako da sam ga i kapario :up!

shimano i daiwa su najjače marke što se tiče rola.... ali i okume služe svrsi zar ne....kužiš što već hoću reći :up!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11. 01. 2012. (13:11) 

Čestitki: 164
Čestitano:
162 puta u 10 poruke
Kad bi mi se ukazala potreba za rod podom, zadužio bih se, ali bih imao ovaj ...svaka čast ugu, ali ovo je klasa za sebe!!! wink

slika

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11. 01. 2012. (13:37) 

Čestitano:
10 puta u 1 poruka
Jure je napisao/la:
Kad bi mi se ukazala potreba za rod podom, zadužio bih se, ali bih imao ovaj ...svaka čast ugu, ali ovo je klasa za sebe!!! wink

slika

i ja sam taj mislio kupiti jure ali suprina verzija solar worldwide poda mi bila ljepsa..da nisam nju kupio zicer bi taj melem za oko :oko:!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11. 01. 2012. (13:55) 

Čestitano:
162 puta u 10 poruke
Stvar ukusa... meni su rod-podovi kao taj solar-suprin malo naizgled rahitični... :lol: , a o kvaliteti nema sumnje!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11. 01. 2012. (14:37) 

Čestitki: 196
Čestitano:
219 puta u 23 poruke
Jure je napisao/la:
Stvar ukusa... meni su rod-podovi kao taj solar-suprin malo naizgled rahitični... :lol: , a o kvaliteti nema sumnje!

evo rod pod ima i sluzbeno ime :lol: :lol: :lol:

ja sam se namijenjao rod podova, definitivno ovaj zadnji the best, ali AALLLIIII.... nisam jos nasao vodu di mi je bas on neophodan, a lovim na vodi di se stvari nose po par 100 metara, uostalom da je i 30 m zasto bi nosio rod pod tezak 12-13 kg i sastavljao ga ako mogu ponest u ruci bank stickove sa vec nasarafljenim signalizatorima i hangerima-svingerima... razmisljam i da vise ne lovim na 3 nego na 2 stapa .... !rol! , 6 predveza, 6 olova,6 kopci i spreman sam na ribolov a spakiran i raspakiran za 10 min...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11. 01. 2012. (14:40) 

Čestitano:
162 puta u 10 poruke
supra je napisao/la:
Jure je napisao/la:

evo rod pod ima i sluzbeno ime :lol: :lol: :lol:

ja sam se namijenjao rod podova, definitivno ovaj zadnji the best, ali AALLLIIII.... nisam jos nasao vodu di mi je bas on neophodan, a lovim na vodi di se stvari nose po par 100 metara, uostalom da je i 30 m zasto bi nosio rod pod tezak 12-13 kg i sastavljao ga ako mogu ponest u ruci bank stickove sa vec nasarafljenim signalizatorima i hangerima-svingerima... razmisljam i da vise ne lovim na 3 nego na 2 stapa .... !rol! , 6 predveza, 6 olova,6 kopci i spreman sam na ribolov a spakiran i raspakiran za 10 min...

Ma daaaaj...kome se da zaj... sa bankstickovima! Prekomplicirano... :-D

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11. 01. 2012. (14:52) 

Čestitki: 196
Čestitano:
219 puta u 23 poruke
dobro i velis, moram nac rod pod od 46 dijelova sa 129 sarafa i polako to :))))))

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11. 01. 2012. (15:13) 

Čestitki: 12
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Jure je napisao/la:
Rađe lovu ulupat u kvalitetne stickove, a rod-pod neki da posluži tu i tamo ako budeš lovio s betona...
Ja sam davno kupovao rod-pod i još ga nisam kupio, a nije mi niti zatrebao, a lovio sam posvuda... wink

Od svih sest stranica po meni najbolji savjet! :up!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11. 01. 2012. (16:51) 

Čestitki: 8
Čestitano:
45 puta u 5 poruke
Zile, frende, sad ti lazes. Ja sam prodao uga da bi kupio tripod, a da ne kazem da postoje tripodi i kvadripodi koji se MOGU u svako vrijeme mjeriti s ugom. Npr onaj od ivana84. Jesi njega vidio koji put?

Ne govorim o cijeni sad, nego o konstrukciji.

A bilo je tu predstavljenih i malo boljih tripoda. Onaj anacondin ogromni npr...[/quote]

E pa nemoj Danijele tako! :-D wink

Kada sam rekao niti jedan tripod ili quadropod, mislio sam na sve komercijalne koji se nalaze na Hrv. tržištu, tj sve koje možemo naći po našim dućanima. Ručni radovi, tipa Ivanovog84 su priča za sebe, a i cijena je priča za sebe, zato na njih nisam ni mislio.
I dalje tvrdim za te novce za koje možeš kupiti rabljeni Ugo 1, ne postoji ništa bolje. Kao što rekoh, to je moje mišljenje i moj stav, što ne znači da netko nema pravo na drugo mišljenje. Treba uzeti u obzir i vijek trajanja tih rod podova, tripoda i quadropodova, tj njihove spojeve, navoje, zglobove, a i mogućnost nabave pojedinih dijelova u slučaju uništenja istih. Kada sam rekao da mu niti jedan nije ravan, gledao sam sveukupni zbroj, plaćeno-dobijeno. !papa

Zadnja izmjena: žile; 11. 01. 2012. (17:28); ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 99 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!