Sada je: 19. 09. 2019. (14:24).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 53 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
 Naslov: Shock Leader
PostPostano: 07. 06. 2009. (11:53) 

Čestitki: 0
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Eto da vas pitam sto raditi kada ti shoky puca.

probao sam matrix pro 0.23 puca, 0.25 puca , pa na kraju o.27 nije jos al mogla bi makar sam ju odlucio mijenjat sa novom za svaki slucaj.sada vas molim preporuku sta da radim da korostim i dalje spagu ili da pobam neki deblji najlon.mozda 0.35 daiwu turnament ili nes molim vas pomozite jer mi se neda svako malo mijenjati shocka i olova i sisteme.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07. 06. 2009. (12:11) 

Čestitano:
0 puta u 0 poruka
berkley whipslash, tanak, jak, izdržljiv

Teachers leave them kids alone
Hey teachers leave them kids alone!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07. 06. 2009. (13:02) 

Čestitki: 181
Čestitano:
135 puta u 14 poruke
Jel tebi treba za shockleader za spod(raketu) ili ti treba shockleader za lovni štap????
Osobno koristim za spod 0,30mm Sufix Matrix Pro,a za lovne štapove Sufix Performance Braid 0,20mm,mada i na lovnim štapovima može bez problema ići ovaj 0,30mm.
Ako ljudi bacaju raketu 165m i ne puca im taj 0,30mm neće ni tebi,jedino ako ne bacaš na 200+m!!!!!!!! :-D :-D :-D

http://www.youtube.com/watch?v=YGZIRBi-gYA

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07. 06. 2009. (14:22) 

Čestitki: 196
Čestitano:
185 puta u 15 poruke
marijan2 je napisao/la:
berkley whipslash, tanak, jak, izdržljiv

da tanak je dok par puta zabaciš napije vode onda je duplo deblji al da je jak ... jak je :lol: :lol:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07. 06. 2009. (17:56) 

Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Dakle po vama, zakljucak je definitivno spaga, niti u kojem slucaju najlon debljih dimenzija.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07. 06. 2009. (18:05) 

Čestitki: 6
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
IvanB je napisao/la:
Dakle po vama, zakljucak je definitivno spaga, niti u kojem slucaju najlon debljih dimenzija.

Pa ni to nije lose..samo kada spajas najlon sa najlonom ,pogotov ako je ovaj za shock deblji cvor ce ti biti dosta veci...To ce ti utjecati na daljinu izbacaja ,a postoji mogucnost i ostecavanja provodnika za najlon!

Dok se spaga da fino zavezati i cvor bude "pristojne" velicne..

slika

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08. 06. 2009. (12:16) 

Čestitano:
185 puta u 15 poruke
Carp Hunter je napisao/la:
IvanB je napisao/la:

Pa ni to nije lose..samo kada spajas najlon sa najlonom ,pogotov ako je ovaj za shock deblji cvor ce ti biti dosta veci...To ce ti utjecati na daljinu izbacaja ,a postoji mogucnost i ostecavanja provodnika za najlon!

Dok se spaga da fino zavezati i cvor bude "pristojne" velicne..

pa onda neznaš čvor svezat ja koristim u 80% slučajeva najlon za shock i za raketu i sisteme izbjegavam špagu u zadnje vrijeme..

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08. 06. 2009. (15:38) 

Čestitano:
0 puta u 0 poruka
IvanB je napisao/la:

za sock definitivno špaka prvenstveno zbok toga što nema istezanje u trenutku izbačaja oa ti samim time i sistem dalje leti. Druga stvar je što je tanja od najlona i ima manje trenje kroz vodilice pa je i time zabačaj duži. Koristim i monolidere za bacanje, ali samo u nekim posebnim situacijama. Što se tiče slobodnog ribolova definitivno špaga.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08. 06. 2009. (21:51) 

Čestitano:
185 puta u 15 poruke
Ime i prezime: Medvjedic Lino

aplaus :up!
zna? idu mi na hurac po malo water foxi :lol:[/quote]

...jadan ti sinko...stvarno mi te zao! nadam se da ce ti se zdravstveno stanje malo popraviti kada odrastes !zivjeli![/quote]
aj idi čokolino jest bude se ohladilo ...sigurno ti lino sponzor il si njegov fan -MLF- !zivjeli!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08. 06. 2009. (22:16) 

Čestitki: 12
Čestitano:
0 puta u 0 poruka

Moj profil nije lazan wink ...i opet ponavljam da ne vidim razlog zasto bih se prestavio pravim imenom i prezimenom ?!? druga stvar ,ne pregledavam druge profile niti me interesira kako se tko zove i ne smeta mi ako se netko lazno predstavlja...zato ako ti ne odgovar moj profil nemoj mi se obracati i biti ce mir...

Mene ti profil jako zanima,da znam s kim pricam i kolko godina mi ima sugovornik! A prema ovom kaj si gore napisal mislim da ti je crtic davno prosel i da ti se bu tata jako ljutil kaj tak kasno visis na kompu! wink

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08. 06. 2009. (22:23) 

Čestitki: 6
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Klare je napisao/la:

Moj profil nije lazan wink ...i opet ponavljam da ne vidim razlog zasto bih se prestavio pravim imenom i prezimenom ?!? druga stvar ,ne pregledavam druge profile niti me interesira kako se tko zove i ne smeta mi ako se netko lazno predstavlja...zato ako ti ne odgovar moj profil nemoj mi se obracati i biti ce mir...

Mene ti profil jako zanima,da znam s kim pricam i kolko godina mi ima sugovornik! A prema ovom kaj si gore napisal mislim da ti je crtic davno prosel i da ti se bu tata jako ljutil kaj tak kasno visis na kompu! wink

hmm..slabo te razumijem to sto si napisao..ali nema ni veze...ja u tebi ne vidim nikakvog sugovrnika, i nemam ti se potrebe prestaviti(ponavljam)..zato laku noc !papa

slika

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08. 06. 2009. (22:52) 

Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Svi ste super puno je prijedloga i pomoci al da sam mislio uz sve to napraviti battle nisam.Ljudi nije bitno bacati preko nekoliko bit je uzivati nitko od nas tu barem ne vecina ne zivi od toga vec za to da ulovimo slikamo i pustimo, da nam pumpe malo prorade da se izgustamo i sve u svemu mozak na pasu i uzivamo.dakle nemojte se prepirat.

JA SAM SIROCE I IMAM Mivardi imerium tele carp 13ft 3.5lb i Abu Garcia Cardinalke 105.dakle lovim na najlon 0.25 Sufix XL strong i za sada matrix pro 0.23.

sve sta sam htio mozda malo tanju ali opet jacu spagu u smislu da se manje haba,a na spodu imam XL strong 0.20 i neku žblj spagu pa eto sad da cujem sra da uzmem.svi se potrudite sloziti i vecina prevladava i to kupujem.

HVALA VAM SVIMA

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08. 06. 2009. (23:06) 

Čestitki: 225
Čestitano:
126 puta u 8 poruke
ala ste raspalili jedan po drugom....

Ivan daj mi reci gdje ti shock puca kod čvora koji ide na virblu predveza ili rakete ili negdje drugdje
evo baš je nedavno Ded Marijan na Finzuli pripremao poziciju i dva put mu Sufix puknuo na jedno pla metra od virble bez da je bio neki zamah...prvi put sam ja zamahnuo ništa jako sa praznom raketom i pukne shock mislili smo da je negdje zapelo kada on drugom raketom zamahne da izvadi ovu prvu i opet pukne bezveze metar od čvora bez nekog zamaha...možda si jednostavno naletio na škart špagu ne kažem da je sigurno to ali moguče je....

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08. 06. 2009. (23:14) 

Čestitki: 20
Čestitano:
247 puta u 19 poruke
vidi se da ljudima fali godisnjeg :-D

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09. 06. 2009. (07:09) 

Čestitki: 33
Čestitano:
381 puta u 27 poruke
Meni puca sufix matrix 0.30 kod raketiranja ako zavežem čvor s jednom špagom tj ne preduplam ju.A kad ju produplam onda ne puca ništa wink

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 53 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!