Sada je: 14. 11. 2019. (23:43).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 57 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 31. 07. 2013. (19:44) 

Čestitki: 58
Čestitano:
21 puta u 2 poruke
irm je napisao/la:
Marko :up!

brane, a jbga, tako je kako je... ali se apsolutno slažem... meni to ne dolazi toliko do izražaja jer nisam na nekim kampanjama (od 2 dana !rol! ) no i za to malo osjetim po kičmi... tako da, treba dati za to.

Bio do Carpiste.... i toplo preporučan ovu ležaljku.... :oops:

http://www.carpista.com/shop/index.php? ... er=product

Tu ja imam i nemam zamjerki... Prije nje sam imao DT sa 6 nogu,takodjer bez ijedne zamjerke..
Topla preporuka svima.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 31. 07. 2013. (21:03) 

Čestitki: 277
Čestitano:
746 puta u 66 poruke
Krunoslav je napisao/la:
Tu ja imam i nemam zamjerki... Prije nje sam imao DT sa 6 nogu,takodjer bez ijedne zamjerke..
Topla preporuka svima.

I komotno se mozete zdebljat jos 50-ak kila, i dalje nece bit problema! Provjereno... 8)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24. 12. 2014. (11:38) 

Čestitki: 0
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Bok svima, u fazi sam nabavke nove ležaljke, a datum zadnjeg posta u ovoj temi je dosta davno pa bih vas zamolio za pomoć u vezi trenutne ponude na tržištu :) Pošto sam novopečeni šaranđija ovo mi je prva kupovina ležaljke tako da su svij prijedlozi/komentari dobrodošli. U ribolov idem večinom vikendima (pet-ned), možda ću dva puta godišnje na tjedne kampanje. Što se tiče dimenzija, visok sam 180 cm i težak 75 kg. Prvo sam planirao uzeti neku interland ležaljku za koje sam čuo da su dosta povoljne i da imaju dobar omjer cijene i kvalitete (još je trenutno popust u interlandu 30% na sve tako da su još povoljnije). No onda sam od jednog kolege, starijeg, iskusnijeg ribolovca, dobio preporuke za Nash indulgence wide boy ležaljku koju mogu nabaviti za 230€. Da se razumijemo, ta cijena je i dosta iznad plafona koji sam planirao dati za ležaljku, ali želio bih čuti Vaše mišljenje dal se to stvarno isplati? Naravno, ako imate neku ležaljku koja je po vama best-buy, slobodno preporučite :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24. 12. 2014. (12:04) 

Čestitki: 72
Čestitano:
39 puta u 1 poruka
filippm je napisao/la:
Bok svima, u fazi sam nabavke nove ležaljke, a datum zadnjeg posta u ovoj temi je dosta davno pa bih vas zamolio za pomoć u vezi trenutne ponude na tržištu :) Pošto sam novopečeni šaranđija ovo mi je prva kupovina ležaljke tako da su svij prijedlozi/komentari dobrodošli. U ribolov idem večinom vikendima (pet-ned), možda ću dva puta godišnje na tjedne kampanje. Što se tiče dimenzija, visok sam 180 cm i težak 75 kg. Prvo sam planirao uzeti neku interland ležaljku za koje sam čuo da su dosta povoljne i da imaju dobar omjer cijene i kvalitete (još je trenutno popust u interlandu 30% na sve tako da su još povoljnije). No onda sam od jednog kolege, starijeg, iskusnijeg ribolovca, dobio preporuke za Nash indulgence wide boy ležaljku koju mogu nabaviti za 230€. Da se razumijemo, ta cijena je i dosta iznad plafona koji sam planirao dati za ležaljku, ali želio bih čuti Vaše mišljenje dal se to stvarno isplati? Naravno, ako imate neku ležaljku koja je po vama best-buy, slobodno preporučite :)

spavam ko beba na ovoj lezaljki sa linka i toplo ju preporucujem. Wide boy zahtjeva i velik sator a i o tome se treba dobro razmislit , a velik sator zahtjeva uvijek i veliko mjesto za postaviti ga.
http://www.eurocarp.de/nash-indulgence-mark-3.html

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24. 12. 2014. (12:12) 

Čestitki: 571
Čestitano:
213 puta u 32 poruke
Osobno sam prije par mjeseci kupovao krevet (ležaljku) i imao sam u vidu kupit od Spro-a ili Interlanda. No razmišljanje me odvelo na skuplju, a i bolju opciju. Moja visina od cca 180 cm i težina 100+ kg :-D je tražila nešto izdržljivije, a samim time i kvalitetnije. Odluka ja pala na Nash Indulgence MK4 Bedchair sa osam nogu. Mogu samo reći da je preje*en, vrhunski. Svako noćenje i spavanje je milina. Platio ga u Škorpionu 2,160 kn. Sad se isplati uzeti jer imaju 15 % na sve vrste plaćanja (to još provjeri). Ja osobno sam si rekao da u krevet i šator se isplati uložiti više love u bolje i kvalitetnije pogotovo ako namjeravaš to i koristiti duže vrijeme. To je onak moje osobno mišljenje.

slika

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24. 12. 2014. (13:09) 

Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Decki hvala na odgovorima, zvao sam Škorpion i nema više tih ležaljki i neće se više niti proizvoditi. Također, nisam ih našao u niti jednom dućanu u HR ili SLO. Tako da te ležaljke otpadaju :\

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24. 12. 2014. (16:46) 

Čestitano:
40 puta u 5 poruke
Pelzer executive! :up! Velika,jaka,čvrsto platno,ma vrhunska!!Ja imam 95 kg i spavam na njoj bolje nago na susedi!Onda znaš kak je dobra!! !prvi! Kupio je prošle god. u 6mj.za nekih 1200kn(novu),a mislim da bi sad trebala biti povoljnije.

slika

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24. 12. 2014. (21:05) 

Čestitki: 12
Čestitano:
1 puta u 1 poruka
Yoda je napisao/la:
spavam na njoj bolje nago na susedi!

:lol: Valjda je susjeda živahnija od ležaljke.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24. 12. 2014. (21:10) 

Čestitki: 1
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Ja sam ti ovu uzeo u Skorpionu zadnju. Pitaj kad ih opet dobivaju. Cijena ti je 1100 kn bez popusta,a sad ti je na 15 posto. I nema ti spage koje s vremenom popuste http://www.ahoywinkelonline.nl/media/ca ... dchair.jpg

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25. 12. 2014. (13:48) 

Čestitki: 130
Čestitano:
30 puta u 6 poruke
likamlinka je napisao/la:
Ja sam ti ovu uzeo u Skorpionu zadnju. Pitaj kad ih opet dobivaju. Cijena ti je 1100 kn bez popusta,a sad ti je na 15 posto. I nema ti spage koje s vremenom popuste http://www.ahoywinkelonline.nl/media/ca ... dchair.jpg

Ne sviđa mi se to da Spro više ne ugrađuje rastezljivu gumu ispor nego šiva tkaninu oko konstrukcije ležaljke.To mi je upitna kvaliteta.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25. 12. 2014. (14:58) 

Čestitki: 72
Čestitano:
39 puta u 1 poruka
filippm je napisao/la:
Decki hvala na odgovorima, zvao sam Škorpion i nema više tih ležaljki i neće se više niti proizvoditi. Također, nisam ih našao u niti jednom dućanu u HR ili SLO. Tako da te ležaljke otpadaju :\

imas u Austriji

http://www.carpcenter.at/index.php?page=shop.product_details&category_id=69&flypage=flypage_images.tpl&product_id=175&option=com_virtuemart&Itemid=79

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 26. 12. 2014. (11:58) 

Čestitano:
40 puta u 5 poruke
tommy je napisao/la:
Yoda je napisao/la:
spavam na njoj bolje nago na susedi!

:lol: Valjda je susjeda živahnija od ležaljke.

Ma suseda je za svoje godine vise nego mrak,mrak!! :up!
Al posto ja imam malo vise godina (ko i ona),ova lezaljka mi je nekak ugodnija!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 57 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!