Sada je: 12. 12. 2019. (14:04).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 197 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 11. 01. 2014. (14:00) 

Čestitki: 7
Čestitano:
56 puta u 5 poruke
johnny bravo je napisao/la:
blackbeast je napisao/la:
Jedno lose iskustvo ne cini majstora manje vrjednim!Ti si barem priznao javno da si lose lovio,dok mega majstori sute o losim ribolovima sa voda gdje ribe plivaju u krug bez poteza u 3 dana. wink.Ako kojim slucajem zagrize koja preko 25 znali bi i oni u drugoj galaksiji da su ulovili 25.Ili nedaj boze priznat da boila nevalja...

Sve je ovo van teme i vratimo se na balansirane boili.

ne, mega majstori nikad nemaju dva dana bez griza. pogotovo ne pri južini, u siječnju.
a ja sam samo internet šaranaš i truba.
Imaju imaju! 3 dana bez griza na poznatoj saranskoj kruznoj pisti,pa nakon odlaska kuci da nito ne sazna nasjedne totalni laik na istu poziciju i u roku 24h ulovi 3 ribe preko 20kg.Jednu cak blizu 30 ;)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11. 01. 2014. (15:58) 

Čestitki: 19
Čestitano:
142 puta u 20 poruke
johnny bravo je napisao/la:
Jedno lose iskustvo ne cini majstora manje vrjednim!Ti si barem priznao javno da si lose lovio,dok mega majstori sute o losim ribolovima sa voda gdje ribe plivaju u krug bez poteza u 3 dana. wink.Ako kojim slucajem zagrize koja preko 25 znali bi i oni u drugoj galaksiji da su ulovili 25.Ili nedaj boze priznat da boila nevalja...

Sve je ovo van teme i vratimo se na balansirane boili.

ne, mega majstori nikad nemaju dva dana bez griza. pogotovo ne pri južini, u siječnju.
a ja sam samo internet šaranaš i truba.
Imaju imaju! 3 dana bez griza na poznatoj saranskoj kruznoj pisti,pa nakon odlaska kuci da nito ne sazna nasjedne totalni laik na istu poziciju i u roku 24h ulovi 3 ribe preko 20kg.Jednu cak blizu 30 ;)

radi se zajarkima,jesen 2013..? ili da?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 197 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!