Sada je: 21. 10. 2019. (10:37).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 67 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 25. 11. 2013. (11:50) 

Čestitki: 0
Čestitano:
40 puta u 5 poruke
veki je napisao/la:
Žalosno al istinito...i to što rista veli je živa istina! Čak sam vidio sliku od vretenaca od 24kg. Frajer ga doma objesio za drvo. Ma divota....stvarno nisam više imao živaca to sve gledati i napustio to hebeno društvo nakon 6 god. Al stvarno nitko al baš nitko da bi se sjetio pustiti po nekad ribu,neeeee...i ovdje pojedinci glume c&r a mesari da ne mogu biti veći! Al neću o tome...uglavnom krasne vode al iz devastirano do kraja down:

Bile nekad pajdo!Evo bio malo jučer na Abesiniji nakon dugoo vremena,pa malo pronjuškao okolo.Voda se digla za nekih 1,5m,tak da se teško može loviti.Majko moja šta su ovi kaj kopaju napravili od jezera! :o Zauzeli su 80% starog dijela jezera,kompletnu obalu poravnali i zauzeli,dovukli još jednu traku za šoder,plutajuče kučice katastrofa! :| Na tom dijelu možeš zaboraviti ribolov,ko i na 50% one stare obale od sela,ostaje samo onaj novi dio.E da i da ne zaboravim nešto bitno!Lik je jučer ulovio i pustio povečeg cvergla,tak da ne znam o kakvom se mesarenju na toj vodi radi!! :-D

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25. 11. 2013. (19:31) 

Čestitki: 98
Čestitano:
48 puta u 5 poruke
Baš fino aplaus Prvo unište mrjestilište pa zatim zauzmu pola obale. Sad imaju veći radijus za mrežarenje!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25. 02. 2014. (22:25) 

Čestitki: 34
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
veki je napisao/la:
Baš fino aplaus Prvo unište mrjestilište pa zatim zauzmu pola obale. Sad imaju veći radijus za mrežarenje!

ljudi kakvo je stanje sa vodama...danas tajnika zvao posto bi od ove godine u drustvo dugo selo presao i bio clan posto zivim sada u d.selu pa mi veli da se poribljavaju jezera i sve to...dajte na jednoj strani jedno se prica ovdje drugo...dajte iskustva svoja...dali ima vajde uclaniti se ili ne...

ulovi i pusti !!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25. 02. 2014. (23:14) 

Čestitki: 22
Čestitano:
2 puta u 2 poruke
To ti je kao da si kupio kartu za ciglanu i biđ :-)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25. 02. 2014. (23:17) 

Čestitki: 77
Čestitano:
35 puta u 5 poruke
ako imaš puno slobodnog vremena da zauzmeš određenu poziciju i ne mičeš se sa nje jedno 15 dana i ako kako narod kaže( bog da) možda uloviš ribu-dvije.
to su vode za odmor a ne za trošenje hrane i novaca za jednu ribu
iskreno ako si u d,selo drži se ciglane 3 zna iznenadit...pozz

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25. 01. 2015. (19:50) 

Čestitki: 0
Čestitano:
40 puta u 5 poruke
Evo danas je bila još jedna godišnja skupština ovog respektabilnog i modernog društva!I šta reči nakon svega!?
Naravno da se mlatila prazna slama kao i uvijek!Goveda su samo dizala ruke i glasala za bilo kaj ne imajuči pojma o čemu glasaju!Lokalni škrinjari i pametnjakoviči su opet imali svoj šou,bilo da sa radi o pametnim pitanjima ili totalnim glupostima.Svi problemi koji se gomilaju več godinama se ne riješavaju i stoje na mjestu.Naravno da se nije ništa napravilo po pitanju jezera Siromaja 1,2,te po pitanju ribarske kolibe.
Uglavnom na abesiniji i trstenicima ti bilo ko može raditi s..nja po vodi i okolo nje i niko mu ništa nemože jer po njihovom društvo ima samo ribolovno pravo i od ostalog peru ruke.Naravno da su se pohvalili da im dolaze članovi iz drugih društava jer kako kažu ovdje nema nikakvih represija ni policijskih metoda i to če oni držati dok god budu na vlasti jer je to svima super!! aplaus clown
Jasno da je to svima njima super!Pa u kojem normalnom društvu se može dozvoliti anarhija,masovni izlov,odnošenje ribe ispod mjere i takve stvari za koju se oni zalažu i imaju u ovom društvu.!!
Eto,nemam živaca više za to i to je moje zbogom ovom društvu!
Na istoku ništa novo!! :-( :mrgreen: !rasta!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07. 03. 2015. (08:33) 

Čestitki: 8
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Daj gadi mi se to društvo bio sam član i sam tamo,al društvo ,ako se može tako nazvati,je odvratno živim u Trsteniku,al rekao zbogom tim vodama,prije pet god,i nastavio loviti na Savici,zao mi je Abesinije ogromna prekrasna šljunkovita voda koja propada iz godine u godinu i žalosno je da nitko nista nemoze poduzeti da se spasi,Siromaja je bila također devastirana al eto mladi dečki koji se zalazu i koji su uspjeli objasniti neke stvari u društvu,je krenula prema gore polako ali ima napredak.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 67 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!