Sada je: 22. 10. 2019. (17:00).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 67 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 08. 02. 2013. (14:08) 

Čestitki: 77
Čestitano:
35 puta u 5 poruke
Nažalost nemam komentara na rad društva,tuga jad i ........................

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08. 02. 2013. (15:15) 

Čestitki: 40
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
A panjeva(debla) ko u priči. Ljetos dok je bio nizak vodostaj većina je virila van a onih što se ne vide još toliko.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08. 02. 2013. (18:14) 

Čestitki: 98
Čestitano:
48 puta u 5 poruke
Yoda je napisao/la:
Ma koja poribljavanja!!To je bilo 5-6 kašeta prije 2god. i nikad poslije i nikad prije se nije bacilo ništa u abesiniju.Naravno oni to pravdaju time što se tamo kopa pa bi riba mogla uletjeti u usisne cijevi i takve slične gluposti kojima se opravdava nemar i zapuštavanje te vode.Lovim tamo više od 20god. i znam da su se jedina poribljavanja vršila tako da se riba kupila iz okolnih bara i lokvi nakon povlačenja Save i to se skupljalo i bacalo u tu vodu.Uglavnom ko ima vremena i novaca hraniti stalno i obilno može očekivati ulov pokojeg kapitalca koji je još tamo opstao.

Po mogućnosti ne vratiti ribu natrag u vodu...kak inače mnogi rade :-(

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09. 02. 2013. (18:01) 

Čestitki: 0
Čestitano:
40 puta u 5 poruke
veteran 91 je napisao/la:
A panjeva(debla) ko u priči. Ljetos dok je bio nizak vodostaj većina je virila van a onih što se ne vide još toliko.

I više od toga jer kao što napomenuh taj dio je bio zemlja i kao neki šumarak,pa kad su počeli kopat taj novi dio svo to drveče je padalo i rušilo se u vodu.Inače abesinija je bila samo onaj dio jezera u kojem je sad pontonac.Taj stari dio je bio podijeljen na dva dijela kojeg je dijelila dugačka špica i jezero je završavalo tamo gdje je sad onaj uski prolaz.To je nekad uz siromaju 1 bilo najljepše jezero nadaleko!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10. 02. 2013. (12:12) 

Čestitki: 8
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
"veki"]Hebiga kad naletiš na krive ljude :lol: Kak te ja nisam nikad vidio?

A ocito jedino sam na trsteniku II naletio na par ribića vecinom maldi decki koji preferiraju c&r i šaranski ribolov
a mislim da smo se cak i upoznali nas dva na trsteniku ako se dobro sjecam lovio si sa frendom Ivanom koji vozi crvenog hyundaia getza lovili ste sa strane onih kuća i bacali prema onom otoku na sredini jezera,a ja sam lovio sa druge strane u onom lopoču dok se moglo doci tamo sad su prekopali nekakav kanal preko ljeta kao da one turbine nemogu vući vodu iz jezera jer je bila suša,
bas me zanima hoceli zatrpat taj kanal jel one je mjesto bilo extra lopoč i dubina nekih 2 met amuri su ljepo primali tamo u toj uvali.
A što se tiče Abesinije ove godine planiram odradit jedan vikend kod dalekovoda ako bude slobodno mjesto das e i ja upišem na listu ulova :lol: !zivjeli!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10. 02. 2013. (12:35) 

Čestitki: 20
Čestitano:
247 puta u 19 poruke
javi se kad ces ici da ti pokazem di je sprud, i bar 3 dana prije po pol faktorice kuruze dnevno

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10. 02. 2013. (12:47) 

Čestitano:
0 puta u 0 poruka
picek je napisao/la:
javi se kad ces ici da ti pokazem di je sprud, i bar 3 dana prije po pol faktorice kuruze dnevno

moze frend al ne planiram prije 6 mj sad trenutno lovim na savici al javit cu se definitivno ihaaa

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10. 02. 2013. (12:58) 

Čestitki: 20
Čestitano:
247 puta u 19 poruke
kad god pozelis, a i mozda se vidimo na savici,
ak ces ici na dnevnu na abesiniju pazi da te marijan ne vidi kad bus isao hranit jel ce ti naplatit dnevnu

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10. 02. 2013. (14:42) 

Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Ma vidjet cemo se sigurno iduci tjedan sam na Potkovi od cetvrtka pa ako si fraj navrati na kavicu.
Marijan susjed mi je s njim nikad problema ok čuvar s njims eda sve fino dogovorit.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10. 02. 2013. (22:08) 

Čestitki: 98
Čestitano:
48 puta u 5 poruke
vw carphunter je napisao/la:
"veki"]Hebiga kad naletiš na krive ljude :lol: Kak te ja nisam nikad vidio?

A ocito jedino sam na trsteniku II naletio na par ribića vecinom maldi decki koji preferiraju c&r i šaranski ribolov
a mislim da smo se cak i upoznali nas dva na trsteniku ako se dobro sjecam lovio si sa frendom Ivanom koji vozi crvenog hyundaia getza lovili ste sa strane onih kuća i bacali prema onom otoku na sredini jezera,a ja sam lovio sa druge strane u onom lopoču dok se moglo doci tamo sad su prekopali nekakav kanal preko ljeta kao da one turbine nemogu vući vodu iz jezera jer je bila suša,
bas me zanima hoceli zatrpat taj kanal jel one je mjesto bilo extra lopoč i dubina nekih 2 met amuri su ljepo primali tamo u toj uvali.
A što se tiče Abesinije ove godine planiram odradit jedan vikend kod dalekovoda ako bude slobodno mjesto das e i ja upišem na listu ulova :lol: !zivjeli!

Nema problema javi se kad budeš htio,ja sam pretežno u proljeće na abesinji i poznajem je je dobro. !zivjeli!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11. 02. 2013. (12:54) 

Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Moze Veki kad ces ic pusti poruku na pp pa cu doci da se upoznamo "ponovno" hehe pa da vidim malo vaše sisteme lova i prihranu na Abesiniji i koje daljine koristite za ribolov.pozzz

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11. 02. 2013. (21:55) 

Čestitano:
40 puta u 5 poruke
[quote="vw carphunter"]Ma vidjet cemo se sigurno iduci tjedan sam na Potkovi od cetvrtka pa ako si fraj navrati na kavicu.
Marijan susjed mi je s njim nikad problema ok čuvar s njims eda sve fino dogovorit.[/quote]

Takvi koji se s Marijanom dogovaraju su i doveli te vode u stanje u kakvom su sad.Daj 20kn za pivu,daj jednu štuku,daj jednog šarana,pa može i kolut najlona i devastiraj vodu do mile volje,imaš njegov blagoslov!!Da stvarno je ok čuvar! I više od toga!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11. 02. 2013. (22:55) 

Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Yoda je napisao/la:
Ma vidjet cemo se sigurno iduci tjedan sam na Potkovi od cetvrtka pa ako si fraj navrati na kavicu.
Marijan susjed mi je s njim nikad problema ok čuvar s njims eda sve fino dogovorit.[/quote]

Takvi koji se s Marijanom dogovaraju su i doveli te vode u stanje u kakvom su sad.Daj 20kn za pivu,daj jednu štuku,daj jednog šarana,pa može i kolut najlona i devastiraj vodu do mile volje,imaš njegov blagoslov!!Da stvarno je ok čuvar! I više od toga!!

vou vou frend polako krivo si me razumio čuo sam priča Marijan ovakav Marijan onakav te da je dobio prosle god batina na Trsteniku,necu ulazit u to ja sam prema njemu bio ljubazan što iz poštovanja prema starijima što zato jer je ribočuvar ,ja sam redovno kupovao godišnju a i kad nisam imao godišnju kao naprimjer prošle god jer sam imao velikih obaveza i počeo loviti krajem 8 mj kupovao sam dnevnu,nije nikad bilo daj za pivu niti sam ja ikad tražio kao ono daj sused jel može jeftinije niti se on ikad ponudio,mada sam čuo da ima dosta koji žicaju pogotovo na Savi kod drek rivera,a na ovo sto sam napisao da se s njim da fino dogovorit mislio sam pod tim evo primjer:planiram lovit na trsteniku za 2 dana al bez predhodnog hranjenja si banana,jer mislim lovit par sati,nazovem Marijana i kazem mu da bih išao lovit jel si mogu izraketirat malo poziciju veli čovjek nema problema kad ce ić lovit ja mu velim tad i tad on dode ja uredno kupim dnevnu i to je to,
Al sto kažete zbog takvih i je jezero ne samo abesinija nego i trsteik u banani zato sam se i vratio na savicu jer sam potrošio dosta love i živaca na hranu a rezultati slabi,i dosta ribića koje sa sreo i pitao za pomoć i eventualno neku rječ o samim jezerima ili su bili bahati ili arogantni čast izuzetcima,plarima i ove godine ponovno lovit na vodama Dugog sela tj Abesiniji naravno sa dnevnom kartom i dečki su se ponudili pomoći na tome im hvala nisu nisu papci kao većina sa Trstenika i Abesinije
Predpostavljam da će se i dečki složiti samnom a i mislim da !skren! tema je bila ribolov na abesiniji !zivjeli!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13. 02. 2013. (10:18) 

Čestitano:
40 puta u 5 poruke
Yoda je napisao/la:

vou vou frend polako krivo si me razumio čuo sam priča Marijan ovakav Marijan onakav te da je dobio prosle god batina na Trsteniku,necu ulazit u to ja sam prema njemu bio ljubazan što iz poštovanja prema starijima što zato jer je ribočuvar ,ja sam redovno kupovao godišnju a i kad nisam imao godišnju kao naprimjer prošle god jer sam imao velikih obaveza i počeo loviti krajem 8 mj kupovao sam dnevnu,nije nikad bilo daj za pivu niti sam ja ikad tražio kao ono daj sused jel može jeftinije niti se on ikad ponudio,mada sam čuo da ima dosta koji žicaju pogotovo na Savi kod drek rivera,a na ovo sto sam napisao da se s njim da fino dogovorit mislio sam pod tim evo primjer:planiram lovit na trsteniku za 2 dana al bez predhodnog hranjenja si banana,jer mislim lovit par sati,nazovem Marijana i kazem mu da bih išao lovit jel si mogu izraketirat malo poziciju veli čovjek nema problema kad ce ić lovit ja mu velim tad i tad on dode ja uredno kupim dnevnu i to je to,
Al sto kažete zbog takvih i je jezero ne samo abesinija nego i trsteik u banani zato sam se i vratio na savicu jer sam potrošio dosta love i živaca na hranu a rezultati slabi,i dosta ribića koje sa sreo i pitao za pomoć i eventualno neku rječ o samim jezerima ili su bili bahati ili arogantni čast izuzetcima,plarima i ove godine ponovno lovit na vodama Dugog sela tj Abesiniji naravno sa dnevnom kartom i dečki su se ponudili pomoći na tome im hvala nisu nisu papci kao većina sa Trstenika i Abesinije
Predpostavljam da će se i dečki složiti samnom a i mislim da !skren! tema je bila ribolov na abesiniji !zivjeli!

To ti je ujedno i odgovor kakav je ribolov na tim vodama!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13. 02. 2013. (11:52) 

Čestitki: 61
Čestitano:
15 puta u 1 poruka
Yoda je napisao/la:

U potpunosti se slažem s ovime! Konstantno jedni te isti ljudi love sa više štapova od dozvoljenog i nose više riba od dozvoljenog. Nekima je i grijeh bilo šta vratiti pa nose apsolutno sve! A ako koji veliki padne, naravno da se odmah ispeče i degustira (ili završi u bunkeru, tak svejedno).

Kaj se mene tiče, ja se selim ove godine na Savicu i ne želim se više sekirati oko stvari koje se nikad neće promijeniti...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 67 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!