Sada je: 22. 10. 2019. (17:02).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 13. 11. 2013. (14:52) 

Čestitki: 0
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Pozz!
Evo razmišljam u kojem šrd kupiti godišnju za 2014 god. Pošto je opća recesija i nema se baš love, normalno gledam da to bude što bliže Sesvetama gdje živim. I tak u tom previranju di, kak, kam gledam na google kartu taj naš Zagreb, di su koja jezera i mislim si kak se to fino podijelilo na istok i zapad tj. kakva je razlika u ribolvnim društvima. Kod nas na istoku( Soblinec, Dugo selo, Siromaja) čemer, tuga i jad, ribići pizde, nezadovoljni društvima i načinom na koji se vode, promijena nikakvih, sredina grada jedna(Savica-ali vrijedna) voda, a na zapaduuu (eh taj zapad), sve fino uređena društva, uredno se poribljava i vodi se briga manje više o svemu. I mislim si kako su to tamo uspijeli sve posložit, blago njima, u čemu je kvaka, jel stvarno takva razlika u ljudima i načinu razmišljanja ili u nećem drugom neznam majkemi više. :?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13. 11. 2013. (15:29) 

Čestitki: 77
Čestitano:
35 puta u 5 poruke
Sory ali i istok da ima cijene karata kao zapad bi vjerojatno drukčije poslovao što se toga tiče,drugo ipak su bliže naprednijem zapadu pa su na vrijeme donijeli odgovarajuće mjere koje nakon određenog vremena donose i određene rezultate.Nemoj mislit da vrijeđam klubove na istoku Zagreba jer i ja u tom dijelu stanujem i lovim i pokušao sam se boriti protiv kako oni kažu( stare garde )i nisam ništa uspo makar ima dovoljno ljudi spremnih na promjene.Na postavljeno pitanje i sam si dao odgovor. !papa

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13. 11. 2013. (17:00) 

Čestitki: 15
Čestitano:
1 puta u 1 poruka
Imaš ŠRD Amur - Vrbovec, nije ti daleko od Sesveta..ili Savica ako želiš baš loviti u centru grada :) šta god odaberš nemožeš pogriješiti.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13. 11. 2013. (20:27) 

Čestitki: 101
Čestitano:
437 puta u 31 poruke
Soblinec je voda na kojoj sam još kao klinac počinjao svoje prve ribolovne korake dok je još bilo samo jedno jezero,ta voda im je i sad pod nosom ,ali imaju malo "čudna " pravila,a i kolko vidim kad se provozam tamo malo tko tu ribi oprašta.
Siromaja,tu sam član,ali nažalost malo se imam tamo čim pohvalit,društvo (uprava) je za k...c.inicijative nema nikakve,postooji mala grupa poštenih koja je još tamo kolko dugo još ne zna se.Voda izuzetno lijepa mogla bi bit najljepša u ovom dijelu samo da ima se malo više sluha i da se uprava totalno promjeni,ribe nema puno ali krije svoje stvarno kapitalne primjerke i stvarno je pravi izazov za svakog pravog šaranaša(i da bar nije gužva na vodi)na ribolove od jednog dana se tamo ne isplati ić.
Dugo Selo isto su u banani ko i Siromaja samo što imaju barem deset puta više članova nego siromaja,što se tiče ulova pravilo je keč & speč
Vrbovec koliko sam vidio puka suprotnost ovim dvijema gore navedenima,uređeno društvo sa pravilima koja se poštuju dobrim fondom ribe iako fali kapitalne ribe,uređenim objektima na vodi i sl.jedina zamjerka mi je što se ne dozvoljava da se autom odvezu stvari na ribolovno mjesto (osim kad je kup) nego tegliš sa tačkama oko jezera 2-3 puta
ovo su samo neka moja razmišljanja jer sam u istoj takvoj dilemi gdje lovit sljedeću sezonu pa možda nekom malo pomognu :up!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14. 11. 2013. (09:05) 

Čestitki: 0
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Al nevjerojatno kak ta društva i dalje opstaju unatoć nezdovoljstvu članova,( ili je nas nezadovoljnih stvarno manje?). I da društvo koje gospodari sa 6-7 graba( od toga su više od pola bunari) ne želi iskoristiti potencijal koji se nudi, već od tog bježe .Ma već je sto puta bilo ovakvih tema, al teško je ne pričat o tome i šutit.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14. 11. 2013. (12:01) 

Čestitki: 175
Čestitano:
28 puta u 4 poruke
[quote="Burbot"]Sory ali i istok da ima cijene karata kao zapad bi vjerojatno drukčije poslovao što se toga tiče

Paa tu se baš ne bi složio s tobom...duštva su ipak prvo uložila puuunooo truda i novčeka pa su tek onda išla dizat cijene...neka i društva na istoku naprave tak i svi bu sretni...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!