Sada je: 12. 07. 2020. (17:14).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 14. 04. 2015. (20:53) 

Čestitki: 11
Čestitano:
34 puta u 7 poruke
vjerojatno ima ljudi na forumu koji love tamo pa neka teme... ja sam bio u nedjelju, pristojno se lovi, bio sam od 7 ujutro do 3 popodne... 10 malih šarana i jedan 13kg... što na boilu što na kukuruz... kraj mene dečko 11kg šarana i isto par malih, bilo je i okolo većih riba ali nisam pratio...sve u svemu ugodan i aktivan ribolov :D

slika

Vrh
ČestitkaCitiraj (i odgovori)  
Slijedeći korisnici čestitaju ti chakija:
irm, KULE
PostPostano: 15. 04. 2015. (11:50) 

Čestitki: 0
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Krajem prošlog mjeseca bio sam na vodi sa tri pajdaša...cijeli dan niti bipić...ekipa do nas jedino lovila na kukuruz konzumne. Obzirom da nitko od ribića nije dobio veću ribu od 2 kg u razgovoru sa dežurnim čuvarom doznajemo da nakon ispuštanja ribnjaka ista riba nije nazad vraćena...šteta što uprava nema više sluha za sportski šaranolov...navodno i da 20-ica nema više u vodi. Mislio sam više puta posjetiti ovu krasnu vodu, međutim uz ovakvu politiku - teško.

Vrh
PostPostano: 15. 04. 2015. (11:55) 

Čestitki: 11
Čestitano:
34 puta u 7 poruke
Stiv je napisao/la:
Krajem prošlog mjeseca bio sam na vodi sa tri pajdaša...cijeli dan niti bipić...ekipa do nas jedino lovila na kukuruz konzumne. Obzirom da nitko od ribića nije dobio veću ribu od 2 kg u razgovoru sa dežurnim čuvarom doznajemo da nakon ispuštanja ribnjaka ista riba nije nazad vraćena...šteta što uprava nema više sluha za sportski šaranolov...navodno i da 20-ica nema više u vodi. Mislio sam više puta posjetiti ovu krasnu vodu, međutim uz ovakvu politiku - teško.

za tj dio priče da veća riba nije vraćena ne znam, jer je ima... dečki lijevo od mene su tokom noći imali većih riba... možda velike ribe nema kolko prije, ali je ima...
za 20ice sam siguran da nema, ali su spominjali 17 ... za vikend sam vjerojatno opet tamo pa ćemo vidjet
...uostalom u nedjelju je voda bila preplavljena šaranašima, svi su uzimali karte od 50kn, ne one od 25, pa mislim da je upravi u velikom interesu zadržavat nas tamo

Vrh
PostPostano: 16. 04. 2015. (08:25) 

Čestitki: 0
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
...uostalom u nedjelju je voda bila preplavljena šaranašima, svi su uzimali karte od 50kn, ne one od 25, pa mislim da je upravi u velikom interesu zadržavat nas tamo[/quote]

To ti je samo pokazatelj da vjerojatno većinu ljudi zanima isključivo pecanje a ne i kupovina ribe. Upravo je to na tragu onoga na što sam se osvrnuo. No šta je tu je...
Čestitam na ulovu i bistro u slijedećim izlascima na vodu.

Vrh
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!