Sada je: 19. 08. 2019. (11:41).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 38 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 14. 12. 2009. (12:40) 

Čestitki: 2
Čestitano:
25 puta u 1 poruka
tigar je napisao/la:
evo ekipo da vam se javimo sa Zajarki sa konačnim rezultatima.
l.Mjesto Ekipa Naši-Batina-Tisanić -Žac sa ulovljenih tri ribice za vagu -hm- i to:21.225kg,20.050,14.250 ukupno 55.525
2.Tehnovent-gazda i šljakeri-15.00,18.150,20,225
3.Korana Karlovac 19.950
4.Sedam-IT 16.075
5.magic-Prologic sa 15.55
6.rak retrograd sa 12.750
7.Sandro i Deča sa 11.725 šrc nisu na vrijeme prijavili(Šala Mala al je upalila na Stazi) :lol: :lol: :lol:
8.Rak AS intrerijeri sa 10.500-skoro su pobrali največi aplauz na proglašenju

ostalima ribe nisu bile vagana da ne nabiju komplekse drugim natjecateljima !sarko! :lol: :lol: :lol: wink -heart-

Velika zahvala svima ljudima VELIKOG SRCA kaj su me trpili tri dana a i ja sam trebao imati želudac za pretrpit druženje VELIKIH LJUDI, kojma se ovim putem najsrdaćnije zahvaljujemi pozivamn ih za ponovno druženje u sljedečoj godini i nadam se da če se svi odazvati i da neče bljati :lol: u bijeli ekran u televizoru,nego če loviti !sarko! !sarko! !sarko! !sarko! !sarko! !sarko! !sarko!
P:S Sandro slijedeči put !sarko! vrijedi !zivjeli! !rasta!
Još jedanput zahvala svim sponzorima i veliko heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart

A svimna onima koji se nisu pojavili a u platili su donaciju za udrugo IVANČICA i malog PATRICA još jedno veliko HVALA i nadam se da če se sljedeče godine svi skupa odazvati u još večem broju,
heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart
Svima nama prisutnima najviše su vrijedile suze roditelja a i djece.

LJUDI HVALA NA SVEMU heart heart

Sandro stavi slike-HVALA

Pozdrav od ekipe Sedam IT (Sabi, Truli i ja)!

Zadovoljstvo nam je bilo sudjelovati u 1. humanitarnom šaranaškom kupu na Zajarkima. Pohvala organizatorima na izvrsnoj organizaciji, sve čestitke pobjednicima a i svim sudionicima jer su svi ostali do zadnje minute na pozicija po lošem vremenu.

Nismo bili baš dobre sreće u izvlačenju, izvukli smo ponovno broj 17 a to je značilo da koja kuglica nam ostane na tu poziciju idemo. Ostale su Gajnice :-((( Trudili smo se koliko smo mogli s obzirom na hladnoću i jak vjetar u prsa cijelu subotu ali na kraju smo ulovili 3 ribe i jednu u mjeri koja nam je donjela 4. mjesto. S obzirom na okolnosti (poziciju, vjetar, druge ekipe na boljim mjestima,..) izuzetno smo zadovoljni i rezultatom, makar to i nje bio osnovni cilj ovog susreta.

Druženje u humanitarnom okruženju bila je čast i zadovoljstvo te se bilježimo i za buduće ovakve akcije.

Svima unaprijed Čestit Božić i sve najbolje u Novoj godini!

Bistro!

Grga
CT Sedam IT

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14. 12. 2009. (16:08) 

Čestitki: 0
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Pozdrav! U konačnom poredku si zaboravio na ekipu Laura sa ulovljenom ribom od 11.025 kg. !

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14. 12. 2009. (16:19) 

Čestitki: 34
Čestitano:
59 puta u 4 poruke
stvarno mi je žao što nisam bio u mogućnosti doći..

svaaaaka čast i ekipama i organizatorima.. aplaus

čestitke! !prvi! !drugi! !treci! !zivjeli! kankan

e si vil' ovo? kankan

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14. 12. 2009. (20:30) 

Čestitki: 122
Čestitano:
3 puta u 3 poruke
slavisha je napisao/la:
stvarno mi je žao što nisam bio u mogućnosti doći..

svaaaaka čast i ekipama i organizatorima.. aplaus

čestitke! !prvi! !drugi! !treci! !zivjeli! kankan

i meni je žao kaj sam morao radit skoro cijelo vrijeme natjecanja pa da nisam mogao skoknut do vas koji ste smrzavali jaja
sljedeće godine definitivno dolazimo ja i kolega-nadam se lovit ako će opet bit nešto tog tipa natjecanja
svaka čast svima koji su mogli prisustvovat
!papa

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14. 12. 2009. (20:53) 

Čestitki: 80
Čestitano:
136 puta u 16 poruke
Inače osim donacija odjevnih predmeta i obuče od kojih če dio ići u dom u Laduču znači trečoj strani skupljeno je 27 000 kn.
Sve je kako je i obečano bilo otvoreno i čisto kao suza pa je pola sredstava išlo udruzi Ivančica a pola malome Patriku!
Sponzori su kako su i obečali pokrili sve. Znači obrok u petak, dva obroka u subotu, i završni ručak plus piča za sve svaki dan,medalje,priznanja i još koječega. Svi su obroci bili kuhani ili pečeni kao zadnji u nedjelju.
Suci su također volontirali a sve ostalo što je bilo vezano za kup je bilo briga ŠRD ŠARAN ZAPREŠIČA. Znači osoblje i logistika koje je bilo potrebno za sve ostale poslove.
Svi su dali svoj prilog i zato su zaslužili jedno veliko Hvala.
Jedno ipak treba posebno naglasiti što sam imao priliku reči i na završnom domjenku.
Najljepše je bilo vidjeti oko sebe prijatelje i poznanike koji su u največem broju bili nazočni na samom natjecanju a to su susjedi našeg društva dragi prijatelji iz Rak Rakitja. Tko če priskočiti kad je najpotrebnije ako ne prvi susjed. Hvala im svima na tome kao naravno i svima ostalima.
Živili mi svi skupa i vidimo se druge godine!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14. 12. 2009. (21:57) 

Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Samo da dopunim Žaca nije namjera sa njegove starane ja sam mu zaboravio reči (sorry žac)
svoje ekipe su poslali i KORANA Karlovac ,JEZERA Bedekovčina, a Kmenolom Gradac i GZR Olujić te LAURA I DUNAVAC BELI MANASTIR su uplatili lovu direktno na račun IVANČICE
dunavac i kamenolom nisu mogli doči na natjecanje i veliko im HVALA. aplaus aplaus aplaus

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14. 12. 2009. (21:59) 

Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Renatto1 je napisao/la:
Pozdrav! U konačnom poredku si zaboravio na ekipu Laura sa ulovljenom ribom od 11.025 kg. !

JESAM !zid! !zid! I ISPRIČAVAM SE POKAZALI STE VELIKO SRCE I ZAHVALJUJEM VAM !zivjeli! !zivjeli! !zivjeli! :up! :up! :up!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15. 12. 2009. (09:32) 

Čestitki: 174
Čestitano:
127 puta u 12 poruke
evo par slikica sa Humanitarmog natjecanja heart
Za njih je organizirano ovo natjecanje
slika

slika

slika
URL=http://img44.imageshack.us/i/humanitarnonatjecanje20.jpg/]slika[/URL]
treče mjesto
slika
drugo mjesto
slika
Prvo mjesto
Pa još malo slikicaslikaslikaslika
slikaslikaslikaslika
Pa podijela odjeće i obuče
slikaslika
druženje poslje ceremonije
slikaslika
malo slikica iz mog sektora jedan od 7 šarana koji smo ulovili al nažalost samo je ovaj za vagu Deča i 11.725kg
slikaslika
;alo mi je netko krevet minirao :lol:

slikaslika
Pa još malo slika dragih nam gostiju
slikaslikaslikaslikaslikaslikaslika

pozivam i ostale koji imaju slika nek se pridruže peace

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 38 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!