Sada je: 10. 12. 2018. (20:33).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 74 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 26. 07. 2010. (22:13) 

Čestitki: 19
Čestitano:
142 puta u 20 poruke
Zvone je napisao/la:
Čitajući neke tekstove gdje su vršeni eksperimenti na kojoj udaljenosti Šarani mogu da osjete vaš mamac tj. boilu( preko nekoliko stotina metara nadipane i puno dalje ).
Sad se postavlja pitanje,šta je sa onom mojom izjavom kad sam rekao da moju boilu šaran osjeti u krugu 50m,to je bila šala mala u usporedbi sa ovom tezom.
Neki su bili skeptični, a ispostavlja se da je on nju osjetio i na puno većoj udaljenosti,sad je samo stvar kvalitete ili nekvalitete boile dali će je šaran uzimati ili ne.
Što znači ko taj tren na vodi ima najbolju boilu, imaće i najviše šanse za uspješan ribolov. !sarko!

Zvone ajde mi molim te podebljaj rijeci di pise na tvojoj vodi????????
ili di pise taj tren na vodi....................???????

Vrh

PostPostano: 26. 07. 2010. (22:21) 

Čestitki: 10
Čestitano:
8 puta u 2 poruke
zvone,pod lošom kvalitetom...što smatraš?...ne moraš se složiti sa mnom,ali boile koje imaju ime,dijelim ih samo na one koje love kratko i koje love duže-tvoja je npr odlično izbalansirana,nema jakih atraktora sigurno jer je njena snaga u tome da je hranjiva,lako probavljiva i riba izvlači puno korisnog iz nje i sve više ju jede,postaje joj glavna hrana i nema šanse da ne uloviš ribu na nju---proradi sporije,ali je nakon dva,tri dana nenadhebiva....to je odlična boila vrhunske kvalitete,ok...
-e sad..takve boile trpam u škrinju i čuvam za duži ribolov...
-boila od brašna i krupica,malo ptičje i stop!..u nju atraktori,iznutra,izvana,svašta...lijepo dozirano da nije prenapadno...njena hranjiva vrijednost je vrlo loša,nikakva...e to je za tebe vjerovatno nekvalitetna boila?..nije nekvalitetna-njezina snaga je u aromama,atraktorima,brzo proradi al ne lovi dugo-ima znači svoju namjenu,kratki ribolov-i tu je ona odlična boila,jer odrađuje ono za što je namjenjena
--loša može biti samo ona koja ne lovi ili loše lovi i na dugo i na kratko,to su profulani mixevi,o tome se ne priča,te recepture se trgaju iz blokova i bacaju u smeće,na osnovu njihovih neuspjeha nastaju dobre boile,jer se dorađuju,mijenjaju se pojedine stavke,balansira se sastav mixa i svaki put su sve bolje---od kupovnih,takve stoje na policama i više se ne pojave na njima jer je prodana određena količina i više ih nitko neće-tu sve staje,kraj...

-e sad prepucavanje tipa kaj ti šarko loviš na doma srolanu gumenjaču...kaj da netko lovi kraj tebe da te onda vidim i sl...
-pa čorava kokoš zrno nabode i slične spike...to su neutemeljena naklapanja,to se ne radi tako-jer VDE boila ili scopex domaća je odradila odličan ribolov,gutali je i cvergli i šarani,navukla je ribu i ulovila dvije lijepe...a lovilo se okolo po pozicijama ne baš nekim uspjehom...znači bila je odlična,odradila je svoje uz konkurenciju okolo...i uvijek ju imam u rezervi 2-3kg-govoriti da je neznam kaj drugo je pravljenje budale od bilo koga,jer iza tog ribolova stoji rezultat,to je onda pljuvanje i po ribolovcu i po ulovu-znači da sve skupa ništa ne valja!?
---ko i fish boila...proradila drugi dan,lovi veće ribe vjerovatno zbog svog promjera-20+mm...nakon ulova većih primjeraka,bjegova velikih što je normalno da se dogodi...nitko ni meni ni tebi ni nikom drugom ne može reći da boile ne valjaju...ne valjaju boile od onih koji ne love,koji mole za recepte po forumima jer da im ribolovi valjaju nebi pitali,zar ne?
-eto,pufff...sad sam ga namlatil svjetski ali tako razmišljam...kome tak ne paše nek opali drvljem i kamenjem...meni svejedno,ja bum i dalje lovil i u konkurenciji i bez nje,bez brige :-D

Vrh

PostPostano: 26. 07. 2010. (22:30) 

Čestitki: 46
Čestitano:
147 puta u 13 poruke
rencizgcarp je napisao/la:
Zvone je napisao/la:
Čitajući neke tekstove gdje su vršeni eksperimenti na kojoj udaljenosti Šarani mogu da osjete vaš mamac tj. boilu( preko nekoliko stotina metara nadipane i puno dalje ).
Sad se postavlja pitanje,šta je sa onom mojom izjavom kad sam rekao da moju boilu šaran osjeti u krugu 50m,to je bila šala mala u usporedbi sa ovom tezom.
Neki su bili skeptični, a ispostavlja se da je on nju osjetio i na puno većoj udaljenosti,sad je samo stvar kvalitete ili nekvalitete boile dali će je šaran uzimati ili ne.
Što znači ko taj tren na vodi ima najbolju boilu, imaće i najviše šanse za uspješan ribolov. !sarko!

Renci pa koja je ovo stranica i koji post po redu ??? pa nismo na početku teme vidiš da je otišlo u širinu,došli smo do hranjenja na poznatoj vodi sa svojom ili tvojom boilom na tvojoj vodi,šta je tebi tu nejasno. :o

Vrh

PostPostano: 26. 07. 2010. (22:35) 

Čestitano:
142 puta u 20 poruke
Zvone je napisao/la:
Zvone je napisao/la:

Renci pa koja je ovo stranica i koji post po redu ??? pa nismo na početku teme vidiš da je otišlo u širinu,došli smo do hranjenja na poznatoj vodi sa svojom ili tvojom boilom na tvojoj vodi,šta je tebi tu nejasno. :o

Zvone ja sam se nadovezao na ovo sta sam ti citirao i na to dao svoje misljenje i odgovor??
nisam se nadovezao na sirinu teme nego ti citirao pocetak i na to dao svoj zakljucak,a ti meni sasvim nesto trece odg?
dao sam ti opceniti odgovor.

Vrh

PostPostano: 26. 07. 2010. (22:40) 

Čestitano:
147 puta u 13 poruke
[

Zvone ja sam se nadovezao na ovo sta sam ti citirao i na to dao svoje misljenje i odgovor??
nisam se nadovezao na sirinu teme nego ti citirao pocetak i na to dao svoj zakljucak,a ti meni sasvim nesto trece odg?

Sori reciz,moja greška nisam gledao kom sam poslao post, mislio sam da odgovaram Sarku,tek sad kad sam pogledao i vidim o čem pišeš,poslao sam dosta postova pa se zalomi jedan krivi. :D

Vrh

PostPostano: 26. 07. 2010. (22:42) 

Čestitano:
142 puta u 20 poruke
Zvone je napisao/la:
[

Sori reciz,moja greška nisam gledao kom sam poslao post, mislio sam da odgovaram Sarku,tek sad kad sam pogledao i vidim o čem pišeš,poslao sam dosta postova pa se zalomi jedan krivi. :D

ok,, !papa

Vrh

PostPostano: 26. 07. 2010. (23:08) 

Čestitano:
147 puta u 13 poruke
sarko je napisao/la:
zvone,pod lošom kvalitetom...što smatraš?...ne moraš se složiti sa mnom,ali boile koje imaju ime,dijelim ih samo na one koje love kratko i koje love duže-tvoja je npr odlično izbalansirana,nema jakih atraktora sigurno jer je njena snaga u tome da je hranjiva,lako probavljiva i riba izvlači puno korisnog iz nje i sve više ju jede,postaje joj glavna hrana i nema šanse da ne uloviš ribu na nju---proradi sporije,ali je nakon dva,tri dana nenadhebiva....to je odlična boila vrhunske kvalitete,ok...
-e sad..takve boile trpam u škrinju i čuvam za duži ribolov...
-boila od brašna i krupica,malo ptičje i stop!..u nju atraktori,iznutra,izvana,svašta...lijepo dozirano da nije prenapadno...njena hranjiva vrijednost je vrlo loša,nikakva...e to je za tebe vjerovatno nekvalitetna boila?..nije nekvalitetna-njezina snaga je u aromama,atraktorima,brzo proradi al ne lovi dugo-ima znači svo
ju namjenu,kratki ribolov-i tu je ona odlična boila,jer odrađuje ono za što je namjenjena
--loša može biti samo ona koja ne lovi ili loše lovi i na dugo i na kratko,to su profulani mixevi,o tome se ne priča,te recepture se trgaju iz blokova i bacaju u smeće,na osnovu njihovih neuspjeha nastaju dobre boile,jer se dorađuju,mijenjaju se pojedine stavke,balansira se sastav mixa i svaki put su sve bolje---od kupovnih,takve stoje na policama i više se ne pojave na njima jer je prodana određena količina i više ih nitko neće-tu sve staje,kraj...

-e sad prepucavanje tipa kaj ti šarko loviš na doma srolanu gumenjaču...kaj da netko lovi kraj tebe da te onda vidim i sl...
-pa čorava kokoš zrno nabode i slične spike...to su neutemeljena naklapanja,to se ne radi tako-jer VDE boila ili scopex domaća je odradila odličan ribolov,gutali je i cvergli i šarani,navukla je ribu i ulovila dvije lijepe...a lovilo se okolo po pozicijama ne baš nekim uspjehom...znači bila je odlična,odradila je svoje uz konkurenciju okolo...i uvijek ju imam u rezervi 2-3kg-govoriti da je neznam kaj drugo je pravljenje budale od bilo koga,jer iza tog ribolova stoji rezultat,to je onda pljuvanje i po ribolovcu i po ulovu-znači da sve skupa ništa ne valja!?
---ko i fish boila...proradila drugi dan,lovi veće ribe vjerovatno zbog svog promjera-20+mm...nakon ulova većih primjeraka,bjegova velikih što je normalno da se dogodi...nitko ni meni ni tebi ni nikom drugom ne može reći da boile ne valjaju...ne valjaju boile od onih koji ne love,koji mole za recepte po forumima jer da im ribolovi valjaju nebi pitali,zar ne?
-eto,pufff...sad sam ga namlatil svjetski ali tako razmišljam...kome tak ne paše nek opali drvljem i kamenjem...meni svejedno,ja bum i dalje lovil i u konkurenciji i bez nje,bez brige :-D

Sa ovim se svim slažem što se tiče izbalansirane boile i nepreterano napadne, i isključivo da je smrad.
Dok kod brze atraktor boile na voćnjoj bazi nisam imao bog zna kakve rezultate,i to na većini voda, dali je do druge boile koja je bolja i na bazi ribljeg brašna arome itd ja mislim da da,govorim i svoje ime svako ima drukčije razmišljanje i stavove.
Nekažem da jeftine boile nevaljaju i ništa ne love, i one love ribu al kratko vrijeme, stim da pored još loviš sa svojom domaćom boilom wink

Vrh

PostPostano: 26. 07. 2010. (23:22) 

Čestitano:
8 puta u 2 poruke
ne zvone,kad lovim na kupovnu njome i prihranjujem-šaranu je to isto hrana,dok ne skuži -a onda sam ja već doma

Vrh

PostPostano: 26. 07. 2010. (23:33) 

Čestitano:
147 puta u 13 poruke
sarko je napisao/la:
ne zvone,kad lovim na kupovnu njome i prihranjujem-šaranu je to isto hrana,dok ne skuži -a onda sam ja već doma

Je sve pet ako loviš na vodi gdje ćeš doć sad i ko zna kad,al kad stim boilama loviš na svojoj vodi i kad ti ih kako kažeš Šarani prokuže, na nju nećeš više tako dobro loviti kao prije,a štaćemo onda neku drugu taktiku primjeniti, ili promjeniti poziciju pa nek se neko drugi pati na njoj. wink
Dosta šaranaša koja idu na neku novu vodu ponesu kilogram domaćih boila i par kila kupovnih i hrane sa njima, kako kažeš kad šaran skuži prošla baka skolačima,a šta misliš koliko takvih je prije tebe to napravilo i koliko je takvih šaran prokužio, pa kad ti dođeš sa takvom boilom on samo mahne repom nisu ni oni sisali veslo,poslije im možeš samo puhnit pod rep fuckas !sarko! fuckas

Vrh

PostPostano: 26. 07. 2010. (23:40) 

Čestitano:
8 puta u 2 poruke
pa zato postoje arome i sl

Vrh

PostPostano: 26. 07. 2010. (23:52) 

Čestitano:
147 puta u 13 poruke
sarko je napisao/la:
pa zato postoje arome i sl

Aha sad postoje arome, a mnogi kažu da arome neigraju veliku ulogu u svemu tome,hoćeš reći jednom ideš sjednom aromom drugi put sa drugom da zavaraš protivnika,a šta ako su do sada sve arome već bile na repertoaru,tada i sa dobrom boilom na kratke staze nenapravi ništa, jel je možda neki lik prije tebe na tu istu aromu lovio samo sa lošom boilom.
Pa sad treba neko treći ispravljati krivu Drimu zavama. :lol: :lol:

Vrh

PostPostano: 27. 07. 2010. (06:50) 

Čestitki: 7
Čestitano:
56 puta u 4 poruke
Ja još uvijek neznam o čemu ti to pričaš. Imaš najbolju bojlu, ribu privuče iz 500m, loviš samo ti, loviš najviše itd. itd. zašto govoriš o pozicijama, taktikama i ostalim glupostima kad imaš svoju bojlu! Dođeš, zabaciš i gotovo! Još uvijek mi nisi odgovorio kako je sa hranjenjem, zašto i koliko sa ČB?

Vrh

PostPostano: 27. 07. 2010. (08:19) 

Čestitano:
147 puta u 13 poruke
darkoL je napisao/la:
Ja još uvijek neznam o čemu ti to pričaš. Imaš najbolju bojlu, ribu privuče iz 500m, loviš samo ti, loviš najviše itd. itd. zašto govoriš o pozicijama, taktikama i ostalim glupostima kad imaš svoju bojlu! Dođeš, zabaciš i gotovo! Još uvijek mi nisi odgovorio kako je sa hranjenjem, zašto i koliko sa ČB?

Kada sam ja to izjavio da imam najbolju boilu za druge ??? rekao sam da je ona za mene najbolja boila za mene za druge mi se fuckas fuckas fuckas.
Ponovno brkaš lončiće ,nisam ja izjavio prvi da moju boilu šaran osjeti na 500m, nego tek kad sam to pročitao,i gdje je dokazano da je to tako.Pošto je dokazano da šaran osjeti aromu na te daljine, pa i puno dalje, nevidim razlog i sumnju zašto i moja boila nebi privukla aromom (ne makar kakvom) šarane na 500m.
Zašto govorim o pozicijama i prihrani šarana ??? i opet ??? po tvojim izjavama ispada da je tebi samo cilj uhvatiti šarana u što kraćem vrijemenu i sa što manje hrane da mu ponudiš,smješno a zagovaramo neku teoriju kako su šarani naši prijatelji i da se tako prema njima trebamo i ponašati,a dajemo im hranu na kapaljku.
Jel tebi samo cilj uhvatiti pod svaku cjenu šarana, ili ih prihranjivati pa čak i ako neideš par tjedana u ribolov.
Što to znači ako ja imam ČB da treba tu istu boilu da ubacim samo kad lovim,pa nisam toliki sebičnjak.
Malo kroz postove se odmotava klupko i nekome eto na žalost nehotice izleti istina. :oops: :oops:

Vrh

PostPostano: 27. 07. 2010. (08:35) 

Čestitki: 91
Čestitano:
21 puta u 3 poruke
darkoL je napisao/la:

Kako ćemo ti,ja ili netko treći znati o čemu Zvone priča kad ni on sam više nezna što je sve namljeo? :lol:
Pa ČB,pa Merlin,pa voćna baza(valjda kruške i jabuke!),pa komercijalne lagane vode,pa onda one druge na kojima on lovi(te su valjda teške, tipa Pjeskara),i da sad ne nabrajam u beskonačnost...
Ma da sam ja upola takav megamajstor,bio bi prvak svijeta u šaranolovu-i to višestruki!

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 74 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!