Sada je: 14. 07. 2020. (21:16).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 77 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 28. 06. 2010. (23:00) 

Čestitki: 46
Čestitano:
147 puta u 13 poruke
supra je napisao/la:
dobro Zvone jel ti mislis i dalje da je secret samo stvar mirisa, cak mislim da u secretu on uopce nije niti bitan, bitnije su one druge stvari koje niti ti niti ja ne mozemo namirisat u njemu. To sto ces stavit taj zacin koji ima miris po secretu sigurno nema veze s boilom koja u sebi ima secret jer da je secret zacin za pizzu sarani bi sjedili na terasi i u redu cekali svoj komadic, ovako su u vodi i ipak im je vaznije nesto drugo u secretu od tog tvog picamajstora.

Ko sad spominje stvar mirisa i način kako on djeluje na samu boilu,nećemo sad izvrtati neke stvari, ponovo se želi skretati sa teme kako ja nebi bio u pravu.
Ja sam rekao i iza toga stojim da je Secret jako sličan Wurtzetu i da je napravljen većim djelom od normalnih začina kojih ima u maloboljim trgovinama što kod nos što vani.
Ja već 90% sastava znam od čega je napravljen, al da to iznesem pred javnost ponovo bi bilo smehotresne olimpijede i negodovanja.
Pošto se neželim zamarati takvim stvarima ostali postotak koga čega ide zadržaću samo za sebe i naravno za šarane. !sarko! !sarko! !sarko! !sarko! !sarko! !sarko! !sarko!

Zadnja izmjena: Zvone; 29. 06. 2010. (08:42); ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh

PostPostano: 28. 06. 2010. (23:01) 

Čestitki: 156
Čestitano:
178 puta u 24 poruke
Da ili netko tko kreira miris i dovoljan mu je nos i jedan ribolov u jesen da sve zna !zid! !zid!

Vrh

PostPostano: 28. 06. 2010. (23:03) 

Čestitki: 196
Čestitano:
219 puta u 23 poruke
Zvone je napisao/la:
Ko sad spominje stvar mirisa i način kako on djeluje na samu boilu,nećemo sad izvrtati neke stvari, ponovo se želi skretati sa teme kako ja nebi bio u pravu.
Ja sam rekao i iza toga stojim da je Secret jako sličan Wurtzetu i da je napravljen većim djelom od normalnih začina kojih ima u maloboljim trgovinama što kod nos što vani.
Ja već 90% sastava znam od čega je napravljen, al da to iznesem pred javnost ponovo bi bilo smehotresne olimpijede i negodovanja.
Pošto se neželim zamarati takvim stvarima ostali postotak koga čega ide zadržaću samo za sebe i naravno za šarane. !sarko! !sarko! !sarko! !sarko! !sarko! !sarko! !sarko!

Zvone molim te reci da se salis :roll: :roll: :roll:

Vrh

PostPostano: 28. 06. 2010. (23:05) 

Čestitki: 156
Čestitano:
178 puta u 24 poruke
!zid! !zid! !zid! !zid! !zid! !zid! !zid! !zid! !zid! itd

Vrh

PostPostano: 28. 06. 2010. (23:07) 

Čestitano:
147 puta u 13 poruke
Janem je napisao/la:
Ja sam samo reko da je deo secreta a ne da jeste secret,to shto zvone kaze i jeste tacno da rh nije izdo jedino secreta shta se u njemu stavlja i mislim da nikad nece.Isto shto nije nit ce izdati shta je mullbery florentine iako su dosta firmi pokushali kopirati nikad nisu ustanovili o cemu se radi.
Zato i jesu vrhunske firme poput nasha,nutre,solara,dt i mnoge druge jer svaka ima svoj adut.To shto mi pokushavamo na jeftiniji nacin doci do nekog sustava neznaci da je isto,Mislim da je ranije bila tema na nekom forumu za robin red kao crvena paprika dal je isto il nije i opaa eto ti 7 strana polemike.
Al to ce verojatno opet neko otvoriti.
I dan danas tvrdim da neke stavri iz RH su neprevazidjene i teshko u brzo doba da ce ih neko prevazici.

Nezamaraj se Jemen šta drugi pričaju,nekima nije po volji što oni nemaju nos za neke stvari,pa kad ih neko preduhitri skaču na svaku kako bi pobili nešto što se neda pobiti jel je to istina.
Imam takođe i boilu od Mulberija ( dud),složio sam takav miks da je čisto bijela ko snjeg,međutim pored ČB nije mi se pokazala bog zna šta,dok neko govore da rastura na nekim vodama na kojima sam i ja lovio sa njom al valjda nema šanse pored ČB.
Moraću probati loviti na Mulberi i još neke voćne arome da je usporedim.

Vrh

PostPostano: 28. 06. 2010. (23:10) 

Čestitano:
147 puta u 13 poruke
supra je napisao/la:
Zvone je napisao/la:

Zvone molim te reci da se salis :roll: :roll: :roll:

Šalim se,e sad je na tebi da odlučiš il se šalim il sam ozbiljan,neću više o tome, ispada da pametujem,već sam napisao da sam složio aromu sličnu Secretu.

Vrh

PostPostano: 28. 06. 2010. (23:11) 

Čestitki: 196
Čestitano:
219 puta u 23 poruke
ja mislim je sto god vise kazem suvisno ... bravo Zvone, ti si prvi na svim forumima kojem nemam sto vise odgovorit aplaus

Vrh

PostPostano: 28. 06. 2010. (23:26) 

Čestitki: 91
Čestitano:
21 puta u 3 poruke
Eh,što nemam nos ko Sirano de Berzak!?
Prokužio bi sve 'Hađijeve' tajne,a ne ovako i dalje moram bacat 25€ po bočici tamo nekih bučkuriša...
!zid! !zid! !zid!

Vrh

PostPostano: 28. 06. 2010. (23:42) 

Čestitki: 41
Čestitano:
31 puta u 4 poruke
Sonic je napisao/la:
Aj Zvone sad fakat...xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx?
Svaka ti čast na samopouzdanju...skidam kapu....al tvoj način pisanja i objašnjavanja nekih stvari je ispod svakog nivoa.....

Sonic pa el ti vidiš da on nas sve pomalo yebe na tanane ... ja se samo divim Žacu i Doku otkud im snaga i volja da rasravljaju o "Markovim konakima" ... a i Supri takaj ... ja samo čitam jer sam isto navučen u tu Zvononu "svinjariju" :lol:

Vrh

PostPostano: 28. 06. 2010. (23:47) 

Čestitki: 24
Čestitano:
9 puta u 6 poruke
direktno sa http://www.rodhutchinson.co.uk

"Beware of one Croat by the name Zvonko Oskomic, alias Zvone,because he knows our bigggest secret, secret of Secret Agent,one of our top seeling flavours.

WANTED for our new laboratory in Switzerland,where he will work on development of new flavours based on intergredients which are used for cooking.

Vrh

PostPostano: 29. 06. 2010. (08:35) 

Čestitano:
147 puta u 13 poruke
kreško je napisao/la:
Sonic je napisao/la:

Sonic pa el ti vidiš da on nas sve pomalo yebe na tanane ... ja se samo divim Žacu i Doku otkud im snaga i volja da rasravljaju o "Markovim konakima" ... a i Supri takaj ... ja samo čitam jer sam isto navučen u tu Zvononu "svinjariju" :lol:

Eto nemožeš da odoliš a da nešto nekažeš,vidiš koliko je to zarazno da jednostavno moraš nešto reći,al da se mi vratimo na temu.
Ja nikada nisam ni rekao da znam 100% sastav Secreta niti me to zanima rekao sam da mi jako sliči na Wurce, i sad ste mi dali ideju da za Merlina koristim tu aromu sa još dva Indijska začina,jedan Meksički,jedan Japanski i jedan nek ostane mala tajna kojeg još nisam nabavio.
Neznam šta se tu ima neko išćuđavati, dovoljno je da imaš nos da približno skužiš po kojem bi to začinu Secret bio sličan ( nemaora biti isti ,al da je sličan po mirisu ),sad nisam ja kriv što se niko nije sjetio da je Wurce jako slično, i ne samo ono ima tu još začina koji vuku na Secret al to zna mali broj ljudi.
Normalna stvar da ja nemam ni uvjete ni sretstva da bi mogao tako nešto napraviti,ali mogu te začine koje mislim da bi bili slični Secretu pomješati u jednu jedinstvenu aromu,za što naravno treba i vrijemena.
Kao prvo: treba potrefiti idealan omjer svih aroma da neispadne nekakav bućkuriš koji nema veze sa vezom,pa to može svako napraviti samo da nađe te začine i naravno ne pogriješi u odabiru istih. wink

Vrh

PostPostano: 29. 06. 2010. (08:39) 

Čestitki: 164
Čestitano:
162 puta u 10 poruke
A je ga pilaaaaš...aroma, aroma i samo aroma! !zid!

Vrh

PostPostano: 29. 06. 2010. (08:41) 

Čestitano:
9 puta u 6 poruke
Zvone je napisao/la:

Zvone je napisao/la:
Ja nikada nisam ni rekao da znam 100% sastav Secreta ....bla bla bla

istina, rekao si da znaš 90%

Vrh

PostPostano: 29. 06. 2010. (08:50) 

Čestitano:
147 puta u 13 poruke
carper-sb je napisao/la:
Zvone je napisao/la:

Zvone je napisao/la:
Ja nikada nisam ni rekao da znam 100% sastav Secreta ....bla bla bla

istina, rekao si da znaš 90%

Istina da sam rekao da mislim priblližno da znam 90% arome,ali nije aroma scjeli Secret, carper ona je jedan mali dio,a gdje su sve one druge stvari koje taj proizvod čine tako posebnim.
Ja imam i orginal Secret,a probaću složiti i svoju verziju od začina pa ću usporediti,jedino što će ovog moga trebati puno više mililitara od orginala. wink

Vrh

PostPostano: 29. 06. 2010. (08:52) 

Čestitano:
9 puta u 6 poruke
ti si beznadan slučaj.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 77 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!