Sada je: 14. 12. 2019. (21:11).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 77 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 24. 06. 2010. (10:37) 

Čestitki: 0
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Hteo bih da napravim boilu sa ovom aromom,pa bi mi trebala mala pomoc kako da je uradim?sa kojim mixom,aditivima...kakva su vasa iskustva...i da trebala bi mi boila za divlju vodu ne mnogo napadnutu !zivjeli!

Vrh

PostPostano: 24. 06. 2010. (15:57) 

Čestitki: 16
Čestitano:
55 puta u 3 poruke
mada ima vrlo intenzivan i vrlo postojan miris ipak se ne radi o aromi. Vidim da si i ti jedan od novih koji uopće nije pokušao nešto od napisanog nači na forumu. Pa zaista je najjednostavnije doči na forum i odmah zatražiti riješenje,a gdje je tu tvoj trud, zalaganje, razmišljanje i promišljanje? Činjenica je da su ribiči koji samo traže recept zapravo trajno zakinuti za razvoj, žive kao "gotovani" i gotovo uopće ne ulažu turda. Nemoj se sada naljutiti, možda ti i nisi takav ali eto malo-malo pojavi se takav upit. Znaš ja nikada nebih naučio toliko o boilama da mi je Kuri htio dati par recepata daleke 1993. ili 1994. No on me je uputio na istraživanje i eksperimentiranje s jasnom porukom. Kada jednom shvatiš odnose veziva i korisnih sastojaka, granulacije i topivosti....moči ćeš u svako vrijeme napraviti mix od onoga što nađeš i neće ti trebati ničiji recepti. E tada sam počeo tražiti istraživati i probavati. No dosta prodike.....secret agent je zasigurno več dugi niz godina jedan od najboljih atraktanata za izradu boile. Radi se o nekim organskim kiselinama miješanim sa nekim aminokiselinama. Naravno sastav je i dalje velika tajna i u jednom interviju je Rod H. zapitan za sastav rekao: ali ljudi ja prodajem boile i komponente, a ne tajne. Secret agent možeš koristiti doslovno svugdje u svim vrstama boili uz partikl uz brašnastu primamu ili pelete. U boili možeš ga koristiti miješano sa bilo kojom aromom ali možeš ga koristit i samostalno bez drugih aroma. Dugo godina je bila preporučena doza 5ml na 0,5kg mixa, ja sam to probao u raznim kombinacijama i uvijek je radilo. Kasnije su neki zbog intenzivnog mirisa, a neki zbog visoke cijene ili oboje, smanjivali dozu....i opet je radilo. Evo čak i stari lisac Rod je rekao da mu se čini da je doza od nekih 6ml na 1kg sasvim dovoljna i da radi možda i bolje nego veča. Za divlju vodu koja nije napadnuta ja bih ti savjetovao upotrebu samo secret agent + aminokiselinski pripravak, možda još najbolje sense appeal kojeg imaš više vrsta.....fruit, mega, regular, shelfish,...pa si prilagodiš mixu....biti će ti dovoljno po 6ml za 1kg mixa

Vrh

PostPostano: 24. 06. 2010. (20:17) 

Čestitki: 275
Čestitano:
568 puta u 86 poruke
slika
zar flavour nije miris?

Vrh

PostPostano: 24. 06. 2010. (20:34) 

Čestitki: 2
Čestitano:
49 puta u 4 poruke
mislim da to nije ista stvar ko onaj stari, barem nešmeka ni približno jako kao stari

Vrh

PostPostano: 24. 06. 2010. (23:34) 

Čestitano:
55 puta u 3 poruke
veco je napisao/la:
mislim da to nije ista stvar ko onaj stari, barem nešmeka ni približno jako kao stari

mislim da pretjeruješ...koristio sam ga sad za zadnju kampanju i to samo 4ml na kg i vjeruj je, jak je

Vrh

PostPostano: 24. 06. 2010. (23:46) 

Čestitano:
55 puta u 3 poruke
rajkan sb je napisao/la:
slika
zar flavour nije miris?

pa negdje su ga morali svrstat, bile su 3 serije flavors: classic range, exslusive range i secret range...e u tom zadnje su addicted, autum hervst, compound TF i secret agent....a to sigurno nisu mirisi barem ne klasični pa bez obzira kako ih zvali.... dakle mirisi su kemijski spojevi na raznim bazama koji nama imaju određeni miris, a koji nas zavarava da je to jagoda ili banana ili .... mogu biti na alkoholnoj, glikolnoj, glicerolnoj, uljnoj podlozi ili bazi.....za secret sam već rekao da se radi o posebnoj mješavini organskih i aminokiselina, coompaund TF je nešto što sigurno sadrži dosta amonijaka i tako dalje....dakle radi se o tajnim smjesama koje doista imaju svoj poseban miris ali nikako nisu mirisi u smislu kako se klasično u šaranolovu gleda

Vrh

PostPostano: 24. 06. 2010. (23:59) 

Čestitano:
49 puta u 4 poruke
addicted i autum harvest- dok de mi reci malo o ovom dvoje, imam to al nisam još probo koristit. tvoja iskustva

Vrh

PostPostano: 25. 06. 2010. (00:01) 

Čestitano:
55 puta u 3 poruke
veco je napisao/la:
addicted i autum harvest- dok de mi reci malo o ovom dvoje, imam to al nisam još probo koristit. tvoja iskustva

na žalost nisam niti ja probao pa nemogu o njima niti govoriti

Vrh

PostPostano: 25. 06. 2010. (00:03) 

Čestitano:
49 puta u 4 poruke
ovaj addicted smrdi užasno-navodno podsječa na zagoreno mlijeko, a autum harvest baš lijepo miri

Vrh

PostPostano: 25. 06. 2010. (00:11) 

Čestitano:
55 puta u 3 poruke
veco je napisao/la:
ovaj addicted smrdi užasno-navodno podsječa na zagoreno mlijeko, a autum harvest baš lijepo miri

hahaha ma nisam ih probao u boilama, a naravno da sam turnuo nosinu nad flašicu

Vrh

PostPostano: 25. 06. 2010. (02:05) 

Čestitano:
49 puta u 4 poruke
kolka je onda ta flašica hahaha

Vrh

PostPostano: 25. 06. 2010. (09:10) 

Čestitano:
55 puta u 3 poruke
veco je napisao/la:
kolka je onda ta flašica hahaha

hahaha pa ti ni čitat neznaš....nisam rekao nosinu u flašicu, rekao sam nosinu nad flašicu wink

Vrh

PostPostano: 25. 06. 2010. (10:03) 

Čestitki: 46
Čestitano:
147 puta u 13 poruke
dok. je napisao/la:
rajkan sb je napisao/la:
slika
zar flavour nije miris?

pa negdje su ga morali svrstat, bile su 3 ... flavors: classic range, exslusive range i secret range...e u tom zadnje su addicted, autum hervst, compound TF i secret agent....a to sigurno nisu mirisi barem ne klasični pa bez obzira kako ih zvali.... dakle mirisi su kemijski spojevi na raznim bazama koji nama imaju određeni miris, a koji nas zavarava da je to jagoda ili banana ili .... mogu biti na alkoholnoj, glikolnoj, glicerolnoj, uljnoj podlozi ili bazi.....za secret sam već rekao da se radi o posebnoj mješavini organskih i aminokiselina, coompaund TF je nešto što sigurno sadrži dosta amonijaka i tako dalje....dakle radi se o tajnim smjesama koje doista imaju svoj poseban miris ali nikako nisu mirisi u smislu kako se klasično u šaranolovu gleda

Dok meni Secret ima identičan miris kao Wurtce,neznam dal ga ima kod nas kupiti ima nekih zamjenica ali ga ima u Njemačkoj, kao što si već pomjenio ( mješavina začina),to je hađži samo prekopirao taj miris i nešto malo dodao svoga i napravio kao neki svoj tajanstveni miris. wink

Vrh

PostPostano: 25. 06. 2010. (10:39) 

Čestitki: 10
Čestitano:
8 puta u 2 poruke
prekopirao.... :| ...e sad bi mogao na jedno mjesto..počelo me šrafiti...

Vrh

PostPostano: 25. 06. 2010. (10:54) 

Čestitki: 46
Čestitano:
147 puta u 13 poruke
sarko je napisao/la:
prekopirao.... :| ...e sad bi mogao na jedno mjesto..počelo me šrafiti...

Jesi kad imao prilike pomirisati Wurtce,pa nije bukvalno isti miris ali ako imaš nos za mirise,možeš u Secretu da prepoznaš jedan dio koji ima isti okus ko Wurce ( pa nigdje nisam ni rekao da je to Wurce čisto ),ali mislim da je koristio njega kao jedan dio začina, stime da je kemijao još sa nekim mirisima.
Pa nije toliko naivan da bi stavio isti miris, ali ako pomješaš više mirisa onda je to neka druga priča više ti nitko nemože reći da je to isti miris.
Hoćeš reći da je on sad iz glave napravio neku aromu ili arome koje apsolutno nisu postojale,ili ih nema u prorodi. :roll:

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 77 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!