Sada je: 25. 05. 2020. (16:39).

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Opširnije
Opširnije
Opširnije

Autor/ica Poruka
PostPostano: 18. 01. 2017. (18:30) 

Čestitki: 1
Čestitano:
47 puta u 1 poruka
Proljetni kup ŠRD Rak Rakitje

Natjecanje će se održati na jezeru Finzula od 04.05 do 07.05.2017. Prijave se primaju do 28.04.2017.
Kotizacija iznosi 2000,00 kn po ekipi.
Kup će se održati ako se prijavi najmanje 20 ekipa

NAGRADE: 70% od kotizacije
Najteža riba pehar
Do sada prijavljene ekipe

1. CT Topfishing
2. CT Secret baits
3. CT Daiwa
4. CT Getto
5. CT Metagal
6. CT Kupa Karlovac
7. CT Bamt Mače
8. CT DTD &Zoki baits
9. CT Drem team
10. CT ŠRD Jezera Bedekovčina HDA
11. CT ŠRK Varaždin
12. CT Nanajjače
13. CT Cabalero kormorani
14. CT Cunami

Prijave isključivo pozivom na tel.
091 539 12 98
Denis
091 33 71 888
Zlatko

Zadnja izmjena: FMJ; 21. 01. 2017. (17:53); ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18. 01. 2017. (21:06) 

Čestitki: 0
Čestitano:
4 puta u 1 poruka
moze neka pravila
Hvala

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18. 01. 2017. (21:42) 

Čestitano:
47 puta u 1 poruka
Prijave 7 - 8 h
Izvlačenje 8 - 9 h(doručak)
Odlazak na startne pozicije i priprema pozicija 9 - 12 h
Početak takmičenja 04.05.17. u 12 h
Završetak takmičenja 07.05.17. u 12 h
Ekipa se sastoji od 2 člana + rezervni član
( njegova uloga biti če dogovorena na izvlačenju)
Minimalno 10 mreža čuvarica
Noćnog vaganja nema, osim amur
Dozvoljen zig

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19. 01. 2017. (09:58) 

Čestitki: 7
Čestitano:
56 puta u 4 poruke
Kak to misliš na izvlačenju? Pa to je jedna od jačih postavki u cjeli priči! jbt nakon prošlogodišnjih failova na kupovima tamo čovjek bi očekivao da če ove godine več u štartu bit sve crno na bjelo stavljeno... Šta se čeka da se vidi u kojem sastavu se bude koja ekipa prijavila pa da se onda "regulira"?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19. 01. 2017. (10:22) 

Čestitano:
47 puta u 1 poruka
Evo onda treči može punit raketu i ništa drugo

Zadnja izmjena: FMJ; 19. 01. 2017. (10:39); ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19. 01. 2017. (10:36) 

Čestitki: 7
Čestitano:
56 puta u 4 poruke
Nemam ja šta bit sretan oko toga. Sad je barem pošteno kad se zna.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19. 01. 2017. (10:40) 

Čestitano:
47 puta u 1 poruka
!zivjeli!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19. 01. 2017. (13:56) 

Čestitki: 5
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
FMJ je napisao/la:
Evo onda treči može punit raketu i ništa drugo

Samo to? Stvarno? A dril, sačenje ribe? Ništa?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19. 01. 2017. (15:08) 

Čestitki: 0
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
Nevidim problem treceg clana ekipe.
Recimo u mojoj ekipi smo dvojca a nitko nam nije kriv sto necemo treceg. Sto hocu reci . Uvjek je da
se podilazi ekipama sa dva clana. Dopustite i trecem clanu da ucestvuje u tekmi . Nije to samo na vasoj
vodu vec na svima ostalim vodama.
Sve vise je voda gdje su ucestali grizovi ribe na dva,tri pa cak i na sva cetri stapa. Sto se desi, riba popetlja strga se sistem i time riba par mijeseci vuce sistem u ustima. Cuvajmo ribu a ne koliko je clanova u necijoj ekipi.
Zato od jeseni na Ilovskom krece svi sve. Ako neka ekipa ima tri clana neka rade sve , a ove gdje su dvojca isto svi sve.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19. 01. 2017. (23:31) 

Čestitki: 84
Čestitano:
664 puta u 95 poruke
pasta je napisao/la:
Recimo u mojoj ekipi smo dvojca a nitko nam nije kriv sto necemo treceg. Sto hocu reci . Uvjek je da
se podilazi ekipama sa dva clana. Dopustite i trecem clanu da ucestvuje u tekmi . Nije to samo na vasoj
Sve vise je voda gdje su ucestali grizovi ribe na dva,tri pa cak i na sva cetri stapa. Sto se desi, riba popetlja strga se sistem i time riba par mijeseci vuce sistem u ustima. Cuvajmo ribu a ne koliko je clanova u necijoj ekipi.
Zato od jeseni na Ilovskom krece svi sve. Ako neka ekipa ima tri clana neka rade sve , a ove gdje su dvojca isto svi sve.

Ne bih se složio, po fipsinim pravilima love dvojica...lovio sam tekmu kada su pored mene lovila kakti dvojica, treći im je konstantno pripremao pribor, dodavao štapove u ruke da li friško namamčene ili s ribom nebitno, u jednom trenutku smo vidjeli trojicu s štapovima u rukama, prijavili i nitko nije reagirao, a četvrti im je radio ono što radi normalni freerunner, kuhao kave, dodavao napitke, kuhao grah, snimao požrtvovno što drugi rade u boxevima oko njih itd. I da lovilo se puno ribe, da li im je to pomoglo, naravno da je, da li bi kao takvi ista dvojica ulovili 500+kg ribe? sumljam, jer kuhanje kave oduzima neko vrijeme, isto kao vezanje šoka ili šta ti ja znam drugo. Riba grize ko luda, nema spavanja recimo po 72 sata, veliki fizički napori, u tom slučaju treći zamjenjuje drugog da si ovaj odspava, ode na kenjober itd. i što se tiče tih fizikalija ekipa koja ima trećeg je barem 50% u prednosti.

Po meni ili strogo po pravilima ili bez pravila, pa lovi i na glistu ako hočeš, lovite s nogometnom momčadi ak vam paše, jer ovaj prostor između te dvije varijante ostavlja prostor razno raznim muljatorima za kombinacije koje na kraju sigurno utječu na rezultat.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19. 01. 2017. (23:36) 

Čestitki: 84
Čestitano:
664 puta u 95 poruke
I da ako ti grize "luđački" i ne možeš baratati s toliko pribora od grizeva, gdje piše da svi štapovi moraju biti u istom trenutku zabačeni tj. u vodi.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20. 01. 2017. (11:47) 

Čestitki: 86
Čestitano:
205 puta u 14 poruke
CARPenter je napisao/la:
pasta je napisao/la:

Ne bih se složio, po fipsinim pravilima love dvojica...lovio sam tekmu kada su pored mene lovila kakti dvojica, treći im je konstantno pripremao pribor, dodavao štapove u ruke da li friško namamčene ili s ribom nebitno, u jednom trenutku smo vidjeli trojicu s štapovima u rukama, prijavili i nitko nije reagirao, a četvrti im je radio ono što radi normalni freerunner, kuhao kave, dodavao napitke, kuhao grah, snimao požrtvovno što drugi rade u boxevima oko njih itd. I da lovilo se puno ribe, da li im je to pomoglo, naravno da je, da li bi kao takvi ista dvojica ulovili 500+kg ribe? sumljam, jer kuhanje kave oduzima neko vrijeme, isto kao vezanje šoka ili šta ti ja znam drugo. Riba grize ko luda, nema spavanja recimo po 72 sata, veliki fizički napori, u tom slučaju treći zamjenjuje drugog da si ovaj odspava, ode na kenjober itd. i što se tiče tih fizikalija ekipa koja ima trećeg je barem 50% u prednosti.

Po meni ili strogo po pravilima ili bez pravila, pa lovi i na glistu ako hočeš, lovite s nogometnom momčadi ak vam paše, jer ovaj prostor između te dvije varijante ostavlja prostor razno raznim muljatorima za kombinacije koje na kraju sigurno utječu na rezultat.

Ovo sto ti ovdje pises nema veze sa ovim jer se nigdje ne spominje uopce četvrti igrač, to se mora podrazumijevat da je zabranjeno!

Po meni glavna dvojica smiju sve normalno radit, treći smije eventualno sačit u trenutku double rana ili drilat samo u slučaju triple runa sa ciljem očuvanja ribljeg fonda.
A u tome sto treci clan priprema sisteme, mamči, puni raketu itd. ne vidim nikakav problem.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20. 01. 2017. (11:57) 

Čestitki: 851
Čestitano:
512 puta u 56 poruke
treba bit jedan sa zabacivanje drugi za drilanje i treći saćenje.... ali svi mogu kuhat kavu...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20. 01. 2017. (13:56) 

Čestitki: 5
Čestitano:
0 puta u 0 poruka
CARPenter je napisao/la:
pasta je napisao/la:

Bravo. Vidim da bude sve bolje i bolje na kupovima na Rakitju, samo da nebu završilo ko prošle godine.
Ako je sve po pravilima kaj se onda ima dogovarati na tekmi, ja dođem kao treći a onda se dogovorite i pošaljete sve treće doma, jer ekipi XY treći nije mogel dobiti godišnji.
Ako je ekipa od tri člana, kao na svim ostalim kupovima do sad, onda i sva trojica sudjeluju i financijski u pripremi a vi budete na tekmi rekli nek jedan od njih za 1500 do 2000 kuna gleda kak drugi love ribe. Za te novce mogu "ribu" imati i u krevetu i nešto raditi a ne samo gledati.
Dajte striktna pravila prije a ne da ih mjenjate i poslije tekme kao prošle godine, za največu ribu su trebale biti dvije dozvole a onda je odlučeno da bude jedna. Sramota!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20. 01. 2017. (19:33) 

Čestitki: 86
Čestitano:
205 puta u 14 poruke
Gospodin Novačić je na proglašenju nama ipak rekao da budu dvije karte...
Evo za koji dan se spremamo po njih pa bumo vidli. :lol:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Opširnije
Opširnije
Opširnije
POWERED_BY
HR (CRO) by hecos

Cro-carp.com ogradjuje se i ne snosi odgovornost za iznesena misljenja pojedinaca na ovome forumu!!!