[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'Array', to be a valid callback
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'Array', to be a valid callback
www.cro-carp.com • Pogledaj temu - dunav

www.cro-carp.com

C&R, sve o šaranu i šaranolovu
Sada je: čet veljača 20, 2020 3:58.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 139 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: dunav
PostPostano: uto rujan 30, 2008 12:26 

:up!

Vrh

PostPostano: pon listopad 06, 2008 10:41 

...bili kolega i ja subotu i nedjelju na vodi...kad smo stigli,odmah mi je bilo čudno što nema nikoga na "žutoj zemlji",obala jedno 8 km ispod Apatina(obično u ovo doba godine bude vikendom i dvadesetak čamaca).Nakon desetak sati ribolova kada nismo imali zbivanja čak ni na crviće,sve mrtvo,nema rauba,naiđe jedan Apatinac i viče da nam ne vrijedi tu sjediti jer su neku noć to prošli više puta i sve dobro izdrmali sa strujom,on je na vodi već pet dana pa je sve dobro vidio... :mrgreen: ,čekaš taj vikend,pripremaš se cijeli tjedan,kuhaš kukuruz,kupuješ udice,ostali pribor i onda ovakav debakl.Strašno,ima li tome kraja... down: :mrgreen: down:

Vrh

PostPostano: pon listopad 06, 2008 17:25 

[quote="hrvojeOS"]...bili kolega i ja subotu i nedjelju na vodi...kad smo stigli,odmah mi je bilo čudno što nema nikoga na "žutoj zemlji",obala jedno 8 km ispod Apatina(obično u ovo doba godine bude vikendom i dvadesetak čamaca).Nakon desetak sati ribolova kada nismo imali zbivanja čak ni na crviće,sve mrtvo,nema rauba,naiđe jedan Apatinac i viče da nam ne vrijedi tu sjediti jer su neku noć to prošli više puta i sve dobro izdrmali sa strujom,on je na vodi već pet dana pa je sve dobro vidio... :mrgreen: ,čekaš taj vikend,pripremaš se cijeli tjedan,kuhaš kukuruz,kupuješ udice,ostali pribor i onda ovakav debakl.Strašno,ima li tome kraja... down: :mrgreen: down: jedino ovako se to može riješiti bumbum bumbum bumbum bumbum

Vrh

PostPostano: pon listopad 06, 2008 18:10 

Ma mos se jabat a ne bumbum ...Ja vidio kad je privredni ribar pakirao stvari u camac (znaci smije mrezariti),sjeda baja,nozekaru od pola metra,pistolj oko pasa,snajper u camac i ide provjeriti mreze,pa mu ti nest reci...hebi ga

Vrh

PostPostano: pon listopad 06, 2008 21:49 

mreža i nije toliko strašna koliko su plin,struja itd.

Vrh

PostPostano: uto listopad 07, 2008 8:27 

...strujom,kolikom sam shvatio iz priča,omame somove koji tada plivaju na površini te ih lagano pokupe,ali ostala riba....to je strašno,prije par godina sam noćio kad me probudilo neko pljuskanje...šarani od 10-15 kg su iskakali po metar u zrak i prštali po površini,jedan mi je udario u dno čamca...tek kasnije sam primjetio čamac sa dvojicom kako se puštaju da ih voda nosi te baterijom svijetle po površini...u početku nisam ni znao o čemu se radi,pa su mi objasnili električarsku tehniku od 220 volti....ne trebam ni napomenuti da slijedeći dan više nije bilo ni žabe.... :mrgreen:...još samo čekam da privredni ribari dobiju koncesiju za smiješne novce da postavljaju mreže na tom dijelu Dunava i onda mogu pecati samo u lavoru.... down:

Vrh

PostPostano: uto listopad 07, 2008 11:05 

jel zna neko gdje se moze solidno oko vukovara pecat na sarana ali sa obale sa par dana dolazim dole pa bih samo na dunav iso ako nije tajna puno mi pomogne

Vrh

PostPostano: sub listopad 11, 2008 13:45 

[img]http://www.imagesforme.com/out.php/i182844_DSC00553.JPG[/img]

Vrh

PostPostano: pon listopad 13, 2008 10:18 

...koji je to riječni km?

Vrh

PostPostano: pon listopad 13, 2008 20:32 

neznam prvi put sam bio tamo u aljmašu kod doma obrtnika

Vrh

PostPostano: pon listopad 13, 2008 20:54 

..aaa,zato mi je poznata preka obala....1376 otprilike....ja sam najčešće na 1394 km....

Vrh

PostPostano: uto listopad 28, 2008 15:46 

!sarko! peace

Vrh

PostPostano: pon studeni 10, 2008 19:52 

Prije svega pozdrav svim forumašima, te svim ljubiteljima ovog predivnog sporta! Dali je tko bio u zadnje vrijeme na Dunavu i kakva je situacija na vodi, što se lovi? Ja planiram za vikend, od petka do nedjelje, na šarana, pa me zanima situacija. Lokacija od Batine do Erduta.

Vrh

PostPostano: pon studeni 10, 2008 20:31 

jaaaaaaaaooo prekrasno izgleda :o :o

zašto nisam bliže :-(

a ovo sa strujom i ribama koje skaču iz vode, dođe mi da zaplačem :-( :? :mrgreen:

[color=#008040]Uživaj u C&R-u[/color]

Vrh

PostPostano: pon studeni 10, 2008 20:35 

Pozdrav i tebi LJubo: :up! , malo ti je široka ta tvoja lokacija, planiram i ja za vikend samo na manje područije od Batine do Aljmaša :lol: , možda se sretnemo, a što se situacije tiće šaran sada dosta slabije prima nego prije mj. i pol pa ću ja veći naglasak dati na smuđa.

E i da dodam i to da su i nama izmrežarili hranjenu poziciju koju smo pažljivo održavali skoro 4 mjeseca i još zamisli lika dođe i kaže nije vam tu sad dobro nizak vam je vodostaj, kao ono idite negdje drugdje da me ne ometate i možeš se hebat nemožeš mu ništa bumbum

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 139 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: